Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

12. BBO dvojice vyhrávají Stulíci, celoročně Bob a Bert

V úterý 31. ledna se na Zličíně odehrál 12. BBO turnaj dvojic, na kterém 16 dvojic sbíralo poslední body do celoročního žebříčku. V turnaji zvítězili Dáša a Jirka Stulíkovi, druhé místo obsadili Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem a třetí Míra Dutka s Michalem Koreckým. Za nejvyšší nához 227 byli oceněni Pavel Javůrek s Ivanem Koberem, ale také Jitka a Petr Weissovi, kteří v prvním startu hodili 237. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoročně nejlepší dvojicí byli Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem (259 b), druzí Dáša a Jirka Stulíkovi (252 b) a třetí Jirka Hájek s Járou Včelišem (196 b). Čtvrté oceňované místo obsadily tři dvojice se 192 body – Míra Dutka s Michalem Koreckým, Anička Bajgarová s Janou Janovskou a Petra a Jára Maňáskovi.

Celoročně nejlepšími jednotlivci jsou Albert Jarovský a Bob Ondráček (oba 259 b), druzí Dáša Stulíková, Jirka Stulík (oba 252 b) a třetí Jana Janovská (208 b). 

Na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 1. BBO dvojicích nového ročníku 22.2. - obsazovačka, ale také 9.2. na BBO klasickém a 14.2. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí dvojic – ZDE

Konečné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb