Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

2. Letní opavský bowlingový turnaj dvojic

1. - 3. místo

Plný počet 12 dvojic se prezentoval v dalším turnaji dvojic, který se tentokrát hrál v Raketě jako turnaj devítkový. Kvalifikací proplula překvapivě nejlépe dvojice Aleš Romfeld a David Tomanec, před dvojicí Lukáš Lamich a Matěj Vojkovský a dámskou dvojici Kateřin Hejdučkových. Všechny 3 tyto dvojice se probojovaly také do semifinále a společně s nimi si účast mezi 6-ti nejlepšími dvojicemi zajistili také Ralf Gaber + Roman Jenšovský, Ivana Šumberová + Karel Kratochvíl a Zdeněk Štohanzl + Karel Vágner.

semifinále porazil Romfeld s Tomancem duo Gaber a Jenšovský (celkově 4.místo), Lamich s Vojkovským si hladce poradili s dvojicí Šumberová a Kratochvíl (5.) a Katky Hejdučkové byly úspěšnější v souboji s dvojicí Štohanzl a Vágner (6.).

Ve finále potvrdili roli mladých favoritů Lamich s Vojkovským, když přesvědčivě zvítězili před Romfeldem s Tomancem (2.) a Hejdučkovýma (3.). Absolutní nához 300 bodů v turnaji zaznamenal Matěj Vojkovský a Katka Hejdučková ml.. Další turnaj dvojic je na pořadu v neděli 9.srpna, tentokrát jako turnaj klasický.

Na fotce je zleva: Romfeld a Tomanec (2.), Vojkovský a Lamich (1.), K+K Hejdučkové (3.)

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka na 3. turnaj ZDE


Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb