Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

2. Senior Open si podmanil Jiří Hindrák

Ale nepřišel, neviděl a nezvítězil jen tak, protože se na lehkém modelu hrála velmi vysoká čísla a k tomu, abyste se dostali na bednu, museli jste ve finále s HDC museli zahrát minimálně 722.

kvalifikaci kraloval nestárnoucí Vladimír Pitaš, který za sebou nechal všechny favority, na krk mu z druhého místa dýchal Pavel Šimůnek, třetí byl Jiří Vrážel, čtvrtý Jiří Hindrák a pátý Adam Vondráček. Už v kvalifikaci byl nejlepší výkon 268 a to hned hodili 2 hráči, ale jména nejsou podstatná, protože nejvyšší nához se zvyšoval ještě 3x a to v samotném finále.

KO semifinále se ukázal Jiří Vrážel, který hodil 742 na tři hry, a vypadalo to, že má top formu do finále. Ale další tři hráči měli v semifinále přes 700 a tak se očekával velmi těsný a vyrovnaný souboj. Souboje v této části jsou velmi napjaté, protože vítězové jdou hrát finále divize A a poražení pouze o vítězství v divizi B a není šance postoupit jako šťastný poražený. V semifinále byli velké rozdíly mezi hráči, ale i malé a proto se některé duely rozhodovaly až v samotném závěru. Velmi vyrovnaný souboj byl mezi Lenkou Dvořákovou a René Bejdlem se rozhodl až ve třetí hře až po sérii strike Reného a díky tomu jen těsně postoupil. A nejvyrovnanější souboj byl mezi matadorem Josefem Bešíkem a Danuší Krejčovou, kdy zápas také zlomil až v samotném závěru a o 12 kuželek vyhrál.

A ve finále to byla jízda, po dvou hrách to bylo prakticky vyrovnané mezi 3 hráči (Jiří Hindrák, Jaroslav Turina a Jiří Vrážel) a za nimi o pár kuželek  další vlčáci (Adam Vondráček, Drahomír Koukal). No a poslední hra to málem celé překopala, Petr Florík dal 270 a jen o 2 kuželky mu utekla bedna. O ten chloupek lepší byl Jaroslav Turina a o kuželku před ním nejlepší žena turnaje Blanka Hanusíková.Poslední hrou 225 si celkové vítězství po zásluze pohlídal Jiří Hindrák .

Divize B byla také velmi vyrovnaná a nakonec o 2 kuželky se králem divize B stal František Brokeš těsně před Dagmar Prokopovou.

Nejvyšší nához nejdříve držel Adam Vondráček s Jardou Turinou ( 268 ), aby je pak přehodil Jiří Hindrák ( 269 ), aby ho pak přehodil Petr Florík ( 270 ), aby ho nakonec přehodil Jaroslav Turina za 279. Nejvyšší nához žen padl také ve finále a autorkou je Blanka Hanusíková a její výkon je 256.

Třetí BOWLINGZONE SENIOR OPEN se odehraje 20.3.2022 a přihlásit se můžete ZDE

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky finále – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb