Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

3. kolo definitivně rozdělilo skupinu na 2 poloviny

Před dneškem po 2 kolech vedl Kruh team o 2 body před Jeleny a Nesmrtelnými. Zatímco Nesmrtelný dnes trochu zaváhali (zisk pouze 15 bodů), Kruh team a Jeleni končí oba s 22 body, i když Kruh zahrál vyšší průměr a proto i dnes vystupuje jako vítěz hracího dne před druhými Jeleny. Kruh team zahrál i nejvyšší hru dvojice 353, ale nejlepší hru jednotlivce 221 zaznamenal David Jensen z J+K. Výsledky jsou ze 3. kola, předchozí kola a celkový stav po 3 kolech jsou k dispozici na webu Ligy dvojic.

V celkové tabulce za všechna 3 kola zůstává na čele Kruh team s 62 body a nejlepším celkovým průměrem. Ovšem o pouhé 2 bodíky za Kruhem jsou Jeleni. Třetí s 53 body Nesmrtelný. Tyto 3 dvojice si to zřejmě v závěrečném 4. kole rozdají o pořadí na stupních vítězů. Po 3 kolech je v jednotlivcích stále nejlepší Josef Nezavdal z Kruhu před svým parťákem Zdeňkem Nyklem. Za nimi je na skvělém 3. místě Helena Jelínková z týmu Jeleni. Nejvyšší hra stále zůstává 231, kterou zahrál Luboš Lang z Nesmrtelných hned v 1. kole. Na fotce je vedoucí dvojice Kruh team. Podrobné výsledky včetně historie naleznete TADY na stránkách Ligy dvojic.

Poslední čtvrté kolo se bude hrát 6. listopadu, opět od 10 hod. Po skončení budou předány poháry nejlepším a bude i rautík pro všechny hráčky a hráče.

Děkujeme všem hráčkám a hráčům a těšíme se, jak nakonec všechno dopadne a kdo postoupí do republikového finále Ligy dvojic, které se hraje 10.12.2022 v Brně. Odtud postupují 2 nejlepší týmy.

Výsledky 3. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb