Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

3. kolo: Kaštanka suverénně vede

Ve třetím kole lídr tabulky Kaštanka (Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl) vybojovala 36 bodů ze 42 možných. Velmi dobře se drží Staříčci (Miroslav Nevídal, Stanislav Dolanský) s 28 body, Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa) 26 bodů, Free-time (Vít Hasník, Jarmila Krejčí) 24 bodů. Nejvyšší hra dvojice měla hodnotu krásných 457, autoři Ondra Surán, Míla Kratochvíl. 257 byla nejvyšší hra jednotlivců, dali to hned 2 hráči - Mykola Fufalko a Petr Večeřa. Nejlepší ženou dnes byla Jarmila Krejčí.

V roční tabulce před závěrečným 4. kolem je jasno na 1. místě, Kaštanku nemůže už nikdo ohrozit. Jejich 104 body znamená obří náskok na druhého a další. Zato za nimi je to docela našlapané a rozhodnuto není zhola nic - druzí Fuf-Duf (Veronika Dufková, Mykola Fufalko) mají 79 bodů, Več-Čul (Roman Čulák, Petr Večeřa) 78, Staříčci (Miroslav Nevídal, Stanislav Dolanský) 74 a Free-time (Jarmila Krejčí, Vít Hasník) 71 bod. Tyto 4 dvojice si to rozdají v bojích o stupně vítězů. Tady to bude ještě hodně zajímavé...

Poslední kolo se hraje za 2 týdny 24.11.2022. Detailní výsledky, historie, výsledky i jiných skupin najdete na stránkách Ligy dvojic.

Výsledky 3. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb