Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

3. turnaj, třetí vítěz...

Třetí turnaj Kaštanky Open se hrál na 1. máje opět v Blansku. Kvalifikačních 6 her nejlépe zvládl Ondřej Surán se součtem 1255, mezi nimiž byla i hra 256, která nakonec zůstala náhozem celého turnaje. Dařilo se i Magdě Dvořáková, která konči druhá coby nejlepší žena s 1233. Třetí je pak rovinář Pavel Nádvorník se součtem 1188. 

Finále na 3 hry mělo docela zajímavý průběh. Nekompromisně začala Magda Dvořáková (234) a velmi hezky i Mirek Sejkora (211). Na záda se jim díval Ondra Surán (205). Druhou hrou zaútočili Kamil Škorvánek 228, Fanda Mlčák 215 a novic turnaje Vláďa Paclík (212). Třetí hry přinesly rozuzlení: Kamil Škorvánek jako jediný zahrál skvěle, ostatní jakoby se ponořili do mlhy. Kamilových 248 rozhodlo o tom, že bude v čele všech. U ostatních záleželo na tom, kdo kazil ve třetí hře nejméně a jak si stál v obou předchozích hrách. Konečné dnešní pořadí? Kamil Škorvánek (645 finálový součet), Mirek Sejkora (626), Magda Dvořáková (576). Všem třem gratulujeme! Vítěznou trojici vidíme na fotce (další na webu této akce).

Dnes bylo k vidění pár skutečně pěkných her, kromě těch již vyjmenovaných stojí za zvýraznění i 246 Magdy Dvořákové, 245 Mirka Šilara, 236 Ondřeje Surána, 224 Kamila Škorvánka a jistě by se našlo ještě pár dalších. Dnešní nejvyšší hru měl ale Ondra Surán s 256. Nejlepší ženou byla jasně Magda Dvořáková. Na Kaštance Open se oceňují i nejlepší hráči v jednotlivých výkonnostních hendykepových skupinách (tj. HDC 3, 6, 9, případně 12 bodů) s výjimkou těch, kteří jsou na bedně. Oceněn tak byl Radomír Paclík.

Příští turnaj hrajeme 16. června, info k tomu je ZDE a tudy se lze do turnaje také registrovat buď přes web turnaje nebo přímo přes obsazovačky.cz. Díky všem hráčkám a hráčům a těšíme se na hojnou účast příště!

Detaily dnešního turnaje, jakož i předchozích, podrobné výsledky, fotky, plné komentáře série Kaštanka Open jsou na webu turnaje.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb