3TÝM si spravil náladu vítězstvím ve finále B

1. místo - 3TÝM

Ve středu 5.9.2018 se v Xbowling ValMez konalo i druhé finále Letní Valašské Devítkové ligy, finále B. Přesto, že se již nehrálo o žádné postupy, snaha hráčů o co nejlepší výsledky a umístění byl patrná od samého začátku. Nálada hráčů a atmosféra v herně byla jako obvykle moc fajn a tak jsme prožili zase jeden z dalších příjemných bowlingových večerů.

Nejvíce se večer povedl 3TÝMu (21 bodů), který až na jedno zaváhání vyhrál všechny své zápasy a ve finále B tedy zvítězil. O 2. místo bojovaly v posledním kole na dálku TFILIP a Pivoni a úspěšnější byl TFILIP (15 bodů), když uhájil svůj jednobodový náskok z předposledního kola. Třetí byli Pivoni (14 bodů), čtvrtý na průměr Team Lebowski před pátým Jak chceš (oba 8,5 bodu) a šestý těsně VALdeFOR (8 bodů).

Nejlepším hráčem skupiny se stal Franta Mlčák (3TÝM) s průměrem 207,64 bodu a nejlepší hráčkou Marťa Hasníková (3TÝM) s průměrem 209,85 bodu.

A tímto naše zpravodajství z FINÁLE B končí a my bychom Vám chtěli poděkovat, za Vaši účast v LVDL. Těšíme se na Vás na dalších turnajích nebo jen tak na tréninku a hlavně, příští týden nám začíná podzimní část ABL.