Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

4. kolo: dnes nejlepší Notaxo K, ale Notaxo zůstalo první v ročním žebříčku

Závěrečné kolo Ligy dvojic Vojkov mělo zajímavý průběh. Před dneškem vedlo Notaxo před Notaxem X a Notaxem K. "Káčko" ale dnes ve složení Jakub Šárišský, Ondřej Kvasnička zahrálo skvěle a dnes vydolovalo nejvíce bodů- 22. Dosud vedoucí Notaxo 18 a Notaxo X bodů 12. Notaxo K vyhrálo všechny své zápasy. Díky tomu se v závěrečné roční tabulce posunulo na 2. místo a Notaxo X odstrčili na 3. místo. Dnes nejlépe hrál Ján Ďaďo s průměrem přes 208 (Notaxo X), Láďa Šimánek rovněž s průměrem přes 208 (Notaxo) a Jakub Šárišský, jehož dnešní průměr byl rovněž skvělých 206,60 (Notaxo K).

Nastalo účtování konečného stavu ligy: 1. místo udržel s náskokem 8 bodů tým Notaxo (Jaromír Malec, Gabriela Malcová, Ladislav Šimůnek). Na 2. místo se díky dnešku vyšplkal tým Notaxo K (Jakub Šárišský, Ondřej Kvasnička, Tomáš Mračko). 3. místo tedy má Notaxo X (Ján Ďaďo, Jaromír Malce ml., Michal Dobiáš).

Nejvyšší nához dvojice zahráli Ondra Kvasnička s Kubou Šárišským již v 1. kole ligy (459), nejvyšší hru jednotlivců ukázal Míra Malec mladší (255), nejlepší ženou ligy se stala Gábina Malcová, celkově 8. nejlepší v žebříčku všech hráček a hráčů ligy. Gratulujeme všem oceněným! Vítězný tým Notaxo byl zapsán do rodící se Galérie vítězů.

Nejlepší 3 týmy postupují do celostátního finále 10.12.2022 v centru Kaštanka v Brně (obsazovačka). Otevřena již byla také registrace do Ligy dvojic 2023 jednak na Vojkově, ale i v dalších centrech. Uzávěrka registrací 2023 je 15.01.2023.

Na fotkách jsou 3 nejlepší týmy. Detailní výsledky, plné komentáře, historii nejen vojkovské skupiny jsou k vidění na stránkách turnaje. Tam naleznete i další fotky…

Děkujeme hráčkám a hráčům, jakož i skvěle připravenému centru Vojkov.

Výsledky 4. HD – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb