Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

4. turnaj BBO tour CXS vyhrává Toník Nahodil

V neděli 14. května se v Chomutově za účasti 29 hráčů konal 4. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na středním modelu, v kvalifikaci byl nejlepší Honza Jelínek (880), z šestnáctého místa postupoval Jirka Stulík (712) a z Desperada Míra Kučaba, Ríša Enders, Erik Vojtíšek a Jirka Holubička. Čtyři finálové hry nejlépe zvládl Toník Nahodil a v turnaji zvítězil. Druhou příčku obsadil Standa Nejezchleba a třetí Honza Jelínek. Dále se umístili Jirka Stulík, Roman Fisek, Dáša Stulíková, Jára Vokurka, Jirka Borovec, Vlasta Talaš a Abdul Kassas. Nejlepšími ženami byly Dáša Stulíková, Zdenka Pláničková a Julie Talašová, seniorské kategorii vévodili Standa Nejezchleba, Jirka Stulík a Dáša Stulíková a juniorskou ovládla Julie Talašová před Kristiánem Talašem a Adamem Kassasem. Za nejvyšší nához 278 byl oceněn Honza Jelínek. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 4. turnaji: Toník Nahodil (371 b), Dáša Stulíková (356 b), Jirka Stulík (352 b), Honza Jelínek (349 b), Vláďa Horňák, František Kubík (oba 330 b), Jirka Borovec (325 b), Abdul Kassas (319 b), Zdenka Pláničková (312 b), Jirka Holubička (310 b).

Děkujeme hlavnímu partnerovi turnaje – firmě CXS, kladenské pekárně Kompek, Strikelandu Chomutov za spolupráci a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 5. BBO tour CXS 11.6. - obsazovačka, ale také 18.5. na BBO dvojicích a 28.5. na BBO NejKUFRY devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb