Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

4. závěrečné kolo: Kaštanka potvrzuje, do Finále jdou 3 dvojice

Kaštanka měla před dneškem v Lize dvojic, skupina Brno 2, jasný náskok, který dnes potvrdila ziskem 40 bodů ze 42 možných. Tedy i dnes obsazuje 1. místo. Shodně 29 bodů vydolovali dvojice Fuf-Duf (Mykola Fufalko, Veronika Dufková) a Več-Čul (Petr Večeřa, Roman Čulák), prvně jmenovaní však mají lepší průměr a tak jsou dnes druzí. Hru večera zahrál Mykola Fufalko - 257. Nejlepší ženou dnes je Veronika Dufková.

Dnešní bodíky a výkony se propsaly do závěrečné tabulky, v níž jasně dominuje Kaštanka (Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl) se ziskem 144 bodů za 26 vítězství a pouhé 2 porážky. Se 108 body obsazují druhé místo Mykola Fufalko s Veronikou Dufkovou, o bodík za nimi je na bronzovém stupínku Petr Večeřa, Roman Čulák. Všechny tři dvojice postupují do Republikového finále 10.12.2022, které se hraje na brněnské Kaštance. Finalistům doporučujeme podívat se na Propozice Finále. Do obsazovačky již byli všichni vloženi. Kromě toho se tým Kaštanka zapisuje do Galérie vítězú Ligy dvojic. Gratulujeme!

Nejlepší pobrali své trofeje a ocenění, rautík také nebyl k zahození. V každém případě děkujeme zcela všem hráčkám a hráčům, jakož i bowlingovému centru. Liga proběhla bez zádrhelů, v příjemné atmosféře a s pěknými zápasy.

Detailní průběžné i konečné výsledky, podrobnější komentář a fotky nejen z této skupiny jsou k vidění na webu Ligy dvojic. Na fotkách jsou vidět 3 nejlepší dvojice skupiny Brno 2.

Otevřeny byly již také registrace do Ligy dvojic v 1. pololetí 2023, zatím se jedná o cca 10 bowlingových center, kde by se soutěž mohla rozběhnout, avšak otevřít skupinu lze prakticky kdekoliv, kde je nejméně 6 drah.

Výsledky 4. HD - ZDE

Konečná tabulka - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb