Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Do Malajsie letí Štýbnarová a Kabrhel

Svatava Štýbnarová & Petr Kabrhel

Maratón her Národního finále pro Světový pohár QubicaAMF Cup je za námi - již od úterý do soboty se hrály kvalifikace - společně na 4 centrech, nejvíce hráčů nakonec přišlo na Zličín - o jednoho méně do Pardubic (tyto dvě centra jsou mezi hráči jasně nejoblíbenější) pak o polovinu méně se zúčastnilo v Olomouci a Chomutově - ovšem nakonec právě z těchto dvou center se vyklubali vítězové letošního ročníku Světového poháru.

V kategorii žen si vítězství zcela jasně vybojovala Svatava Štýbnarová, která do semifinále play-off postupovala jen taktak z posledního místa, ale pak již nedala svým soupeřkám žádnou šanci a v pohodě zvítězila - druhá skončila Věra Mašatová, která si stříbro vyhrála již potřetí za sebou - třetí místo pak patří loňské vítězce Blance Hanusíkové.

Kategorie mužů byla otevřená až do poslední hry - rozdíly mezi finalisty byly velice malé a tak pořadí se trochu průběžně míchalo - nakonec nejvíce sil a pevné nervy měl Petr Kabrhel, který se tak stane nejmladším zástupcem ČR na této vrcholné světové bowlingové akci v dosavadní historii - pokud si chcete oživit jak a kdo reprezentoval ČR na Světovém poháru v minulosti - klikněte na oficiální stránky - ZDE Na druhém místě pak skončil Aleš Hubáček a třetí místo vybojoval Michal Včeliš. Kompletní výsledky najdete ZDE

Určitě budeme všichni v listopadu našim hráčům držet palce a na dálku fandit - průběžné informace ke Světovému finále budeme pravidelně zde na webu zveřejňovat.


publikováno 13.9.2009  

Tak již máme spočítány počty postupujících do čtvrtfinále z jednotlivých center, Chomutov - posledním postupujícm je Richard Soukup a Anna Breindlová, z Pardubic jako poslední postupuje Ivan Lank a Kateřina Beštová, z Olomouce pak Lukáš Drtil a Svatava Štýbnarová.

Prahu ještě nevíme, stále se hraje konec předpokládáme kolem 22:40 - jinak zítra od 10:00 hrají muži umístění ve společném pořadí od 35 - 64 místa (určitě to budou hráči s průměrem pod 190) a ženy od 15 do 20 místa - takže pokud jste postoupili ve spodní části pořadí tak určitě hrajete od 10:00, ti lepší pak určitě od 12:30 - ti co jsou někde uprostřed - musíte počkat na konečné pořadí - to bude na webu kolem 22:45 a nebo mi zavolejte : 608 862698

p.s. pokud někdo postupuje a nejede na čtvrtfinále - dejte mi vědět ať můžeme pozvat dalšího v pořadí


publikováno 12.9.2009 odpoledne

Kvalifikace je v plném proudu - dvě centra mají již odehráno - sledujte expres zprávy kde budeme aktuálně zveřejňovat vše z jednotlivých center. Od 15:00 začala kvalifikace v Olomouci - tam budou mít dohráno kolem 20:00 a také od 15:00 se hraje na Zličíně, ale zde se bude končit až kolem 22:00

Předpoklad postupu pro ženy je tento - z každého centra nepostoupí asi jen jedna žena - ostatní postupují (vzkaz pro O.Kabrhelovou, jelikož Ivana Pádárová v neděli hraje juniorskou ligu, tak postupuje z Chomutova i O.Kabrhelová)

Předpoklad postupu pro muže - z každého centra by mělo postupovat cca. 60% až 65% mužů - podle toho alespoň přibližně si zatím můžete spočítat jak jste na tom (neoficiálně z Chomutova by poslední postupující mohl být Vladimír Hübst a z Pardubic Milan Bittersmann)

Připomínám, že od 10:00 startují muži od 35 do 64 místa konečného společného pořadí a ženy od 20 do 15 místa konečného pořadí (konečné pořadí se řadí dle průměrů)


publikováno 10.9.2009

V sobotu pokračuje Kvalifikace pro Národní finále Světového poháru současně na 4 centrech - začíná se již od 10:00 a poslední runda se hraje na Zličíně od 20:00 - takže kdo postoupil budeme znát kolem 22:00. Tím bude posunut začátek nedělní Hlavní soutěže na 10:00 (v propozicích je 9:00) a v první rundě budou hrát hráči umístění ve společném pořadí mužů na posledních postupujících 30-ti místech a u žen na posledních 6-ti postupujících místech - přesný jmenný seznam zveřejníme v sobotu večer kolem 22:30 a nebo se můžete informovat na 608-862698. Druhá runda pak bude v neděli startovat ve 12:30.

Výsledky budeme zveřejňovat po každé rundě hned jak je od pořadatelů v jednotlivých centrech obdržíme - konečné výsledky pak budou k dispozici v sobotu večer. Pokud máte zájem tak se uvolnilo ještě několik volných míst a nezapomeňte, že Váš průměr v kvalifikaci se bude přenášet jako jedna hra do čtvrtfinále.


publikováno 8.9.2009

Dnes se hrála předehrávka na kvalifikaci Světového poháru QubicaAMF Cup - v Pardubicích si nové mazání, které je převzaté ze Světového finále 2007 v St.Peterburgu vyzkoušelo 20 hráčů z toho 2 ženy, které mají výsledky oddělené (zatím jsou označeny červeně).

Na prvním místě je Jan Koráb s průměrem 217 - uvidíme zda to stačí na přímý postup do čtvrtfinále (nejlepí 2 hráči z každého centra přeskočí semifinále a jdou rovnou do čtvrtfinále). Druhý je Ladislav Schůt  - 214,5 a třetí místo patří zatím J.Bešíkovi, který nahrál o 2 kuželky méně. Nejlepší ženou je zatím Dana Hanušová. Kompletní výsledky ZDE

Kvalifikace pokračuje v sobotu - ta se hraje společně na 4 centrech (Olomouc, Chomutov, Pardubice a Zličín) a v sobotu večer budeme znát postupující do nedělního semifinále.

Více informací o Národní kvalifikaci budeme zde na webu přinášet průběžně do konce týdne. Pokud máte zájem se ještě přihlásit tak volná místa ještě najdete - viz www.obsazovacky.cz a nebo ZDE


Publikováno 2.9.2009

Tuto neděli budeme znát jednoho hráče a jednu hráčku, kteří budou zastupovat ČR na Světovém poháru v Malajsii. Kvalifikace se hraje na 4 centrech a již zítra tj. v úterý se bude v Pardubicích hrát předehrávka kvalifikace a tak budeme znát první výsledky.Volná místa jsou kromě Chomutova na všech ostatních centrech - viz obsazovačka.

Výsledky z úterních pardubických rund + komentář zveřejníme zítra večer.


publikováno 2.9.2009

Pomalu se blíží termín kvalifikace pro České Národní kolo Světového poháru QubicaAMF Cupu. To se koná příští víkend společně na 4 centrech ČR - je zajímavé sledovat oblíbenost center mezi hráči - velice vyrované je to na prvních dvou místech - do Pardubic se nahlásilo 39 hráčů, na Zličín 38 hráčů, obě centra jsou následována Chomutovem - 32 hráčů a podle předpokladů nejméně hráčů je na Moravě v Olomouci - zatím jen 21 hráčů.

Mnohé hráče také zajímá na jakém mazacím modelu se bude hrát letošní České finále - nic jsme nevymýšleli nového - použijeme model, který se aplikoval při Světovém poháru 2007 v Rusku. Model máte k nahlídnutí ZDE a pokud chcete vidět výsledky jak na tom naši hráči před 2 roky hráli - klikněte ZDE.

Další informace přineseme opět začátkem příštího týdne.


publikováno 24.8.2009

Již týden je otevřená obsazovačka na kvalifikaci pro České Národní finále Světového poháru QubicaAMF Cup a zájem o účast v Malajsii již projevilo více jak 100 hráčů. Nejvíce hráčů je momentálně nahlášeno v Pardubicích - 31, v závěsu je pražský Zličín - 30 hráčů a velice dobře se drží chomutovský Strikeland - 27. Malinko momentálně ztrácí olomoucký Bowland -19, ale třeba se hráči z Moravy ještě vzpamatují a do kvalifikace na svém oblíbeném centru se ještě dohlásí.

Další informace budeme publikovat začátkem dalšího týdne


publikováno 19.8.2009

Od úterý byla otevřena obsazovačka pro České Národní finále Světového poháru QubicaAMF Cupu a je docela zajímavé sledovat kolik hráčů se hlásí do jednotlivých kvalifikačních center - zatím je to velice vyrovnané - po 22 hráčích má Praha a Pardubice a skoro stejný počet hráčů je přihlášen i do dvou zbývajících center 17 do Chomutova a 16 do Olomouce. Další informace ohledně České Národní kvalifikace pro Světový pohár uveřejníme opět v příštímm týdnu - pokud jde o mazací model ten bude zveřejněn týden před konáním hlavní části kvalifikace - tj. o víkendu co se hraje Prague Bowling Cup.


publikováno 10.8.2009

Druhý víkend v září je pro české hráče vypsán termín pro Národní finále Světového poháru QubicaAMF Cupu. Jelikož jako pořadatelé českého kola máme zájem, aby si kvalifikaci pro tuto prestižní světovou soutěž vyzkoušelo co nejvíce hráčů, poprvé jsme kvalifikaci rozdělili do 4 regionů (bude se hrát současně v Olomouci, Praze, Chomutově a Pardubicích). Na všech centrech bude připraven stejný mazací model (vybereme jeden z těch, který se již mazal na Světovém finále - model zveřejníme týden před zahájením kvalifikace a do hlavní soutěže bude postupovat poměrný počet hráčů z každého centra. Propozice pro kvalifikaci (bude se hrát v sobotu společně na 4 centrech) a pro hlavní soutěž (odehraje se v neděli v Pardubicích) budou zveřejněny v pondělí 17.srpna společně s obsazovačkou na kvalifikaci (bude otevřena na každé centrum zvlášť). Docela se těšíme na to, které centrum bude mít v kvalifikaci nejvíce hráčů - ještě před tím, než budeme vědět výsledek oficiálně připravili jsme pro Vás malou tipovací soutěž zde na webu - schválně si tipněte na centrum kam přijde nejvíce hráčů - v levém menu dole.

A na závěr informace pro ty, kdo neví kde se letošní Světové finále bude hrát - hostitelským centrem je nová 52-dráha v Malajsii - město Melaca (kousek od hlavního města Kuala Lumpuru). A pokud máte zájem se podívat jak se hrálo při minulých ročnících a jak si vedli čeští zástupci ve světě tak klikněte na oficiální stránky na kterých najdete vše.


publikováno  8.6.2009

Světový pohár QubicaAMF se uskuteční v listopadu v městě Melaca v Malajsii. Bude se hrát v největším malajském bowlingovém centru s 52 drahami. Město Melaca má 700.000 obyvatel a nejdete ho u moře asi hodinu jízdy od hlavního města Kuala Lumpur.

České Národní finále pro Světový pohár se uskuteční od 11 do 13 září - místo konání uveřejníme v průběhu jara zde ne stránkách.

Český QubicaAMF Cup  má své oficiální stránky, kde najdete nejvíce informací o soutěži, včetně doplňujících informací a zajímavých odkazech - www.bowlingweb.eu

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb