Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

6. BBO NejKUFRY devítku Strikeland ovládlo mládí

V neděli 17.3. se v chomutovském Strikelandu odehrál 6. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Přijelo 34 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Milan Svoboda, z šestnáctého po odstoupení Míry Dutky Pavel Lebeda a z Desperada Ríša Enders, Richard Gräsler, Lucka Brožková a Anička Chotěnovská. V turnaji zvítězil Toník Nahodil, o druhé a třetí místo se podělili junioři Filip Seifert a Richard Gräsler. Do desátého místa se umístili Dáša Stulíková, Zdenka Pláničková, Jirka Stulík, Jirka Květoň, Ríša Enders, Vojta Plánička a Milan Svoboda. Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková před Zdenkou Pláničkovou a Luckou Brožkovou, nejlepším seniorem Dáša Stulíková před Zdenkou Pláničkovou a Jirkou Stulíkem a nejlepším juniorem Filip Seifert před Richardem Gräslerem a Kristiánem Talašem. Za jediné dvě třístovky byli oceněni Milan Svoboda a Toník Nahodil. Hlavní losovanou cenu – cestovní kufr od nejkufry.cz si odvezl Robert Brožek. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 6. turnaji: Jirka Stulík (529 b), Ríša Enders (500 b), Jirka Květoň (494 b), Toník Nahodil (489 b), Zdenka Pláničková (477 b), Pavel Piskač (473 b), Jára Vokurka (436 b), Abdul Kassas (424 b), Dušan Mrviš (417 b), Dáša Stulíková, Jára Kocůr (oba 414 b).

Děkujeme Pavlovi Divišovi a nejkufry.cz za partnerství, Jirkovi Květoňovi za spolupráci a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme opět těšit nejen na 7. BBO NejKUFRY devítce 14.4. - obsazovačka, ale také 25.3. na BBO devítkových dvojicích, 31.3. na BBO Kassas CXS tour a 8.4. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb