Adam Vondráček vyhrál Bowlingzone cup 2017

Ve středu 21.června 2017 se v Pardubicích odehrál bowlingový turnaj Bowlingzone cup 2017. I přes teplé počasí si do herny našlo cestu 25 hráčů. Po čtyřech kvalifikačních hrách ,nejlepší hráči s každé rundy postupovali přímo do finále. Byla to Anna Brokešová a Vladimír Pitaš. S touto dvojicí postoupil také hráč na celkovém třetím místě ,protože neměl v semifinále soupeře. Byl to Adam Vondráček. Ostatní hráči postupovali do semifinále,které se hrálo KO systémem na součet dvou her. Tam byl k vidění pěkný souboj – Marie Horáková a Ivan Lank. Ivan zvítězil o 9 bodů. Marie nemusela truchlit,protože postupovala také do finále jakožto nejlepší z poražených. Ve finále byly k vidění krásné náhozy v podání vítěze turnaje Adama Vondráčka 256 a Ivana Lanka 265 – který skončil na druhém místě. Třetí místo obsadila čerstvá mistryně České republiky ABL Dana Hanušová. Nejlepším seniorem byl vyhlášen Milan Jindřišek.