Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Akce „je potřeba sesadit Pány Kovaříka a Palase“ dokonána….

V neděli 19. března proběhly, opět za účasti devíti párů stejně jako měsíce předešlého, Strašnické ProShop Dvojice. Obvykle všichni v kvalifikaci odehráli tři hry, tedy šest coby dvojice, neboť zde se hrají dvojice sčítané, což určilo pořadí pro nasazení do semifinále.

Nejprve své čtyři hry v součtu odehrála lépe postavená šestice, aby pak následovalo trio těch méně úspěšných. Ti pak hrály po hráči na dráze, když každé dvojici patřila jedna z dvou drah. Zde se již rozhodovalo podle pořadí o hranici úspěchu a neúspěchu, když podle semifinálového ta nejméně úspěšná trojice párů již turnaj opustila. Prvními nepostupujícími se tentokrát stali minule bronzoví Michal TomanDiegem Fernandezem a odnesli si tak aspoň cenu útěchy v podobě zlevněného startovného na jakýkoli turnaj letošní sezóny, ať už konaného na Xbowlingu Strašnice či Prosek Duo.

Pro finále si již sestupně nejúspěšnější páry podle pořadí v semifinále své oblíbené dráhy vybíraly a i zde hrály dvě hry každý hráč, tedy čtyři dvojice, od nuly na součet. Od počátku hráli opět prim nejúspěšnější pánové kvalifikace i semifinále a nadto vítězi obou letošních předešlých turnajů, Dušan Kovařík s Martinem Palasem. Ovšem šanci porvat se o celkový březnový triumf vzali za pačesy Jakub NovákMartinem Klichou, kteří s odřenýma ušima postoupili vůbec do finále, ale zejména Jakub Novák se rozehrál, a nakonec hoši zahráli finálový součet 788 bodů, což jim o 13 kuželek stačilo k překonání součtu premiantů série, a hlavně celkovému vítězství. Dušan Kovařík a Martin Palas končí tentokráte stříbrní a na pomyslné pódium se premiérově vešla ještě dvojice Petr KošařPavlem Malíkem.

Vítězný pár si tohoto turnaje odnesl kromě skalpu vládců celkového pořadí a dalších hodnotných cen i 1000,- Kč, druzí 600,- a 300,- Kč čekalo na pár bronzový. Nejlepším mužem i hráčem současně se nestal nikdo jiný nežli Martin Palas, a to ocenění Nejlepší ženy na březnové Strašnické Popo Devítce si i tady odnesla Kateřina Šponerová. Dubnové pokračování celoroční série je v plánu v neděli 16. dubna v klasických časech a obsazovačka je již otevřena, čímž všechny, co hrají či nově příchozí zveme k dalšímu prima bowlingovému večeru.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb