Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Albert Jarovský vítězem 2. BBO klasického turnaje

Ve čtvrtek 20.2. se na Zličíně odehrál na krátkém mazání a za účasti 42 hráčů únorový BBO klasický turnaj. Kvalifikaci vyhrála Jana Olarescu (833) a jako poslední postupovala do čtyřiadvacetičlenného semifinále po odstoupení Jirky Borovce Zdeňka Balcarová (653). Semifinalisty čekaly dvě vyřazovací hry ve trojicích podle předem daného klíče (1-16-24, 2-15-23 atd.) a do finále postupoval z každé trojice hráč s nejvyšším skóre včetně handicapu. Finále na dvě hry s připočítávanou třetí hrou průměrovou nejlépe zvládl Albert Jarovský, druhý skončil Honza Kolář st. a třetí Bob Ondráček (foto č. 1). V osmičce nejlepších se dále umístili nejlepší žena turnaje Katka Slavíková (foto č. 3), Pavel Diviš, Petr Zach st., Libor Rechtorik a Zdeňka Balcarová (foto č. 2). Za nejvyšší turnajový nához 237 byl oceněn Pepa Bočan. Po losování cen přišla na řadu šťastná plechovka s 2500,- a tu si za nához 148 odnesla Katka Míková (foto č. 4). Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí po 2. turnaji: Dáša Vaněčková (122 b), Honza Kolář st. (115 b), Petr Zach st. (114 b), Bob Ondráček (103 b), Katka Slavíková (102 b), Albert Jarovský (98 b), Míra Dutka (89 b), Jirka Hora (84 b), Zdeněk Havlíček st. (81 b), Emil Krubert (78 b).

Tímto turnajem se uzavřel ÚNOROVÝ BBO BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK. V únoru navštívilo BBO turnaje 145 hráčů a vítězové šesti výkonnostních kategorií A-F jsou: Štěpán Heligr (A), Jirka Stulík (B), Dáša Stulíková a Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E) a Jana Šípková (F). Všichni jmenovaní dostanou nějaké to pivo a voucher na start zdarma na jakýkoli BBO turnaj v Chomutově nebo v Praze v roce 2020. Kompletní žebříček najdete v příloze níže a pro větší přehlednost je řazen podle kategorií.

Průběžné pořadí ROČNÍHO BBO ŽEBŘÍČKU naleznete také v příloze, zde jsou hráči aktuálně vedoucí své kategorie: Vašík Kordulík ml. (A), Kája Šípek (B), Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E), Jana Šípková (F).

Budeme se na vás na Zličíně těšit 12.3. na 3. BBO klasickém turnaji na dlouhém mazání - obsazovačka, nebo ještě předtím 4.3. na BBO dvojicích Zličín.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

BBO žebříček – únor – ZDE

BBO žebříček – celoroční pořadí - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb