Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Albert Jarovský vítězí v zářijové Best devítce

Zářijový turnaj, uzavřel dne 1.9. jedenácti-dílnou turnajovou sérii Devítka Best Bowling 2020/2021. Hrál za účasti 32 hráčů na pohodovém místním mazacím modelu Bourbon Street a tak se nelze divit dosaženým průměrům. Zahráno bylo celkem šest devítkových třístovek, přestože chyběla řada hráčů z TOP 10 celoročního pořadí. Jednalo se většinou o hráče BT Notaxo, které bojovalo na Žižkově o postup do celostátního finále Letní bowlingové ligy. 

- V kvalifikaci zářil Ondra Kvasnička se 787 body (Ø 262) následován Josefem Colonem (Ø 260) a třetím, kdo se přehoupl přes průměr 250, byl Pavel Zajíček. Na postup mezi 24 semifinalistů bylo zapotřebí 612 bodů.

- V semifinále a losovaných zápasech play-off nebyla nouze o zajímavé duely, např. zápas Kvasnička – Zajíček, holt poslal jednoho z lídrů kvalifikace z kola ven.

- Ve finále začal hezky od podlahy Albert Jarovský zahranou třístovkou. Poté přidal výkon 243 a s připočítávanou průměrovou hrou 246 s přehledem zvítězil s finálovým součtem 789 bodů. Druhý Pavel Zajíček měl na svém kontě o 43 bodů méně a o dalších 25 bodů za ním skončil se 721b Andrej Paračka. Do oceňované „šťastné sedmy“ se vešli Pepa Bočan, Pepa Colon, Antonín Matějka a nechyběla zde ani nejlepší žena turnaje Irena Sopková.

První tři třístovky oceněné stovkou si na své konto připsali – Ondra Kvasnička, Josef Bočan a Pavel Zajíček.

- ŽEBŘÍČEK: Turnajová série, v níž se počítá sedm nejlepších bodových umístění, je ukončena. V průběhu ročníku 2020-2021 se v seznamu účastníků zapsalo 82 hráčských jmen. Přestože na posledním turnaji chyběl lídr žebříčku Ján Ďaďo, vítězství mu neuteklo. Zvítězil s 512 body před Josefem Colonem (502b) a na třetí místo se umístěním na posledním turnaji posunul Albert Jarovský (500). Nejlepší hráčkou turnajové série se stala Gabriela Malcová (4. Místo, 485 bodů).

- Ceny za celoroční umístění budou hráčům z TOP 10 předány na 1. turnaji nového ročníku, který startuje 6. října 2021. Turnajová série se vrací k názvu z roku 2007 Devítkový měšec Zličín a to znamená, že v oblíbené turnajové sérii se bude trefovat dosaženými výkony obsah měšce. Obsazovačka a volná místa ZDE.

Odkaz na termíny, ostatní články a výsledky série BEST BOWLING DEVÍTKA 2020/2021 – ZDE.

- FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva – Paračka, Jarovský, Zajíček)

2 - hráči umístění v TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva – Matějka, Bočan, Sopková).

3 - nejrychlejší 300 (zleva – Kvasnička, Bočan, Zajíček)

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb