Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Alena Šamšová s Martinem Křížkem nejlepší v Novoborských dvojičkách

V sobotu 10.12.2022 se v Novém Boru odehrál v pořadí již jedenáctý turnaj letošního roku, tentokrát Novoborské dvojičky. Zúčastnilo se 18 dvojic, to si myslím, že na 4 dráhy až dost. Ale díky všem, kteří se v tento Adventní čas účastnili, bylo vše v pohodě a  nálada tu byla super. K obědu jsme měli řízeček s bramborovým salátem.

Majitelé  dnešního měšce se stali tři dvojce Hana Pěničková - Karel Pěnička, Pavel Ježdík - Pavel Ježdík ml. a Zdeněk Klivický - Pavel Sobotka a rozdělili si  720,-Kč.

Třetí příčku si s celkovým náhozem 1000 bodů si zajistila dvojce Robert Rálek a Jiří černý. O druhé místo v poslední hře zabojovala dvojce Bára Holá - Milan Junek a s náhozem 1021 jim právem patří. No a na stupeň nejvyšší tentokrát zamířila s celkovým náhozem 1139 bodů dvojici Alena Šamšová - Martin Křížek.

Vítězům gratuluji a všem účastníkům děkuji. Přeji krásné svátky a v Novém roce, mimo jiného, aby se vám v bowlingu dařilo ještě lépe. Těším se na další turnaj, který bude 04.02.2023 a budou to Novoborské dvojičky.

Výsledky turnaje – ZDE

Robert Rálek

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb