Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Aleš Procházka, vítěz nedělního CUPUu na Hluboké

Na začátek bych rád uvedl novinku v sérii CUPu a to zapojení kategorie junior do turnajů. Od ledna 2023 budou nově junioři hrát kvalifikace v sobotu před hlavním nedělním turnajem. Na konci roku, pak budou oceněni dle kategorií věcnými cenami, např. bowlingovou koulí apod. Listopad a Prosinec tohoto roku je brán jako úvod a příprava na tento nový model. Kdo bude chtít přihlásit své dítě do turnaje může tak učinit na www.obsazovacky.cz a přihlásit do turnaje.

Nejlépe umístněný junior se stal Albert Minnakhmetov, který zároveň v turnaji uhrál skvělé třetí místo. Druhé juniorské místo získala Šárka Podlahová a na třetím místě skončil Jakub Doležal. Nejmladší kategorii reprezentovali Rozálie Bicanová a Viktorie Jeníková.

Celkově se vítězem turnaj stal Aleš Procházka, na druhém místě turnaje se umístil sponzor turnaje Zbyněk Slach SUPERLEVNÁ PC LEDENICE. Opět se do desátého místa rozdávali ceny v podobě drobné elektroniky a navíc byla vyhlášena prémie a ta se losovala náhodným losem dle pořadí v kvalifikaci. Cenu 600,- Kč vyhrálo celkem 8 hráčů na víc první místo bylo oceněno sumou 1.500,- Kč, druhé 1.000,- Kč. třetí 800,- Kč a čtvrté 700,- Kč.

Občerstvení na turnaji jak jinak zajistil Ruda Pouzar a tentokrát k sýrům přidal i celou kýtu šunky, každý si dle libosti odkrojil a hodoval.

Všem děkujeme za účast a 11. prosince se uvidíme na finále CUPu, kde bude SUPERLEVNA PC rozdávat ceny za celoroční pořadí v turnaji.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Zdravíme všechny z Hluboké, Vackojc

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb