Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Aleš Procházka vítěz notebooku DELL za celoroční pořadí

V kvalifikaci zahrál 298, ale ve finále se už dočkal 300 a to hned dvou. S celkovým průměrem 266,83 nedal Aleš Procházka nikomu šanci, jediný, kdo s ním drželi krok, byl druhý sponzor SUPERLEVNÁ PC CUPU Zbyněk Slach a Kamil Minnakhmetov na místě třetím. Hodnotné ceny se dnes rozdávali pro nejlepší tři ženy a celkem deset míst za celoroční pořadí a první tři místa v obou kategoriích dostali i finanční odměny.

Zbyněk si dal také třístovku, kterou můžete zhlédnout zde na youtube spolu s Alešovými třístovkami a jako bonus zde uvidíte i podpis dresu od Jasona Belmonte s věnováním Rudovi Pouzarů. Do turnaje se i postupně a opatrně zapojují naši junioři, kteří byli dnes oceněni hodnotnými dárky od sponzora a i finanční odměnou od NUMISMATIKA POPO Třeboň Rudy Pouzarů. 

Za celoroční sérii CUPů dostane nejlepší junior/ka ve své kategorii bowlingovou kouli a ostatní další bowlingové vybavení. Pro juniory bude vyhrazena sobotní runda, den před samotným turnajem. 

Tak jak je již hezkým zvykem, tak i dnes se na stole objevilo mnoho dobrot od Rudy Pouzarů, Oliny Krauskopfů, Ivanky Sovů a Jany Novákové, všem moc děkujeme.

Přejeme všem klidné svátky a v roce 2023 se s Vámi opět rádi setkáme na další sérii SUPERLEVNÁ PC CUP 2023.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Rodina Vackova Bowling Hluboká

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb