Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Aleš Procházka vítězí na Hluboké

V kvalifikaci 300 a ve finále 300 s celkovým průměrem 261 nedal Aleš Procházka nikomu šanci a bez problému vyhrál SUPERLEVNÁPC CUP DEVÍTKU. Michal Mareš dal finále s 268 průměrem a i bez třístovky si druhé místo pohlídal před třetím Tomášem Vackem.

Tomáš v kvalifikaci dal také tříkilo, ale ve finále v uvozovkách jen 246. Celkově byla první finálová runda dost bláznivá, pod 250 nezahrál nikdo, ti nejlepší hráli průměr 260 a více. Celkem padli 4 třístovky. Tedy 5, ale Albert Minnakhmetov v re-enteru zahrál lépe a tak se jeho hra s třístovkou nezapisovala. Nejvyšší náhozy 300 dnes zahráli Aleš Procházka 2x, Tomáš Vacek a Jarda Butal st. Z žen zahrály nejvyšší náhozy Šárka Glézlová (212 b.) a juniorka Šárka Podlahová (193 b.).

Opět se rozdávaly ceny všem, co zůstali na vyhlášení až do konce turnaje, od sponzora SUPERLEVNÁ PC Zbyňka Slachů v podobě drobné elektroniky za cca. 5.000,- Kč. Za dobroty od našich přátel děkujeme a sejdeme se na A turnaji 15. května 2022 a obsazovačka je již připravená ZDE. Mazání a kompletní výsledky najdete na webu Bowling Hluboká v sekci turnaje. Přejeme všem hezký den, Vackojc Hluboká.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb