Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ani krásné podzimní dny vhodné pro turisty nepřekazily 9ku v 3nci

I když venku byly krásné podzimní dny, ranní mrazíky bohužel některé hráče potrápily, proto byla účast na 3. hracím dnu vůbec nejnižší za celou éru Třineckých devítek a to rovných 33 hráčů. Předehrávka padla na čtvrtek 7. 10. 2021, kdy se dostavilo zaokrouhlených 10 hráčů. Hned ve druhé hře zazářil Danek Smilowski, který si hodil svou první devítkovou třístovku. Průměr si udržel až do konce předehrávkového dne a ani v 1. rundě řádného hracího dne, ho nikdo nedokázal překonat. Na druhém místě skončil Petr Bittala, kterého taktéž nedokázal nikdo v 1. rundě přehodit. Bohužel před Agátu Valíčkovou, která skončila v předehrávce 3., se vetřeli hned tři nadějní hráči a to jmenovitě Zbyšek „vojín“ Kowalski na 3. místě, Těšínský Richard Malenda na 4. pozici a náš polský konkurent Zygmund Kokurowski na 5. příčce.

Ve druhé rundě došlo v TOP pětce k další rošádě, kdy se před Zbyszka Kowalského vtlačil svým velmi úspěšným restartem 3. Zygmund Kokurowski a nepopulární 4. místo osedlal nadějný Frydečok Marcel Maťaťa. Zbyszek se nakonec musel spokojit s 5. příčkou. Nejlepší ženou turnaje se stala celkově 12. Dana Klusáčková a na záda jí dýchá druhá nejlepší žena, 15. Agáta Valíčková.

V celoročním pořadí už na prvním místě zapustil kořeny Petr Bittala (158 b.), na druhém místě sídlí Richard Malenda (149 b.) a na třetí místo poskočil Marcel Maťaťa (139 b.)

Teď přejdeme k nejlepším náhozům.  Již zmiňované největší možné skóre si hodil v předehrávce třinecký junior Daniel Smilowski. Kousek od devítkové perfect game byl i Ivo Ivan, který nakonec naházel velmi dobrých 287. TOP 3 největší náhozy uzavírá Petr Bittala (278).

V měšci se pro tento hrací den sešlo 1320,-. Šťastné číslo 1. místa vylosovala Agáta valíčková a z obnosu 660,- se radovala Opavská reprezentantka Anna Filuišová. Z druhého místa se radoval Jindra Jung a třetí byl vylosován Petr Valíček.

Na závěr se sluší připomenout termín dalšího turnaje, který se odehraje v neděli 14. 11. 2021 ve dvou rundách od 13:00 a 15:30 se čtvrteční předehrávkou 11. 11. 2021 v 16:00 hodin - OBSAZOVAČKA.

Pořadatelské kvarteto obohacené v nedělí Rudou Krywdou a Aničkou Bittalovou děkuje za účast.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb