Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ani silná vlna veder nezastavila Třineckou devítku

Dne 20. června 2021 se konečně po třetí 187 denní Covidové pauze dohrála základní část Třinecké devítky 2020. Bohužel místo objednaného počasí dorazila do Třinec vlna veder, která dávala zabrat nejen hráčům, ale i samotnému výpočetnímu systému. Po 2. rundě se hlavnímu řídícímu počítači zavařila hlava a vše kromě bowlingových stavěčů přestalo fungovat. Bowler a organizátoři běhali s kuželkami a ručně stavěli na některých drahách neposedné kuželky (hlavně sedmičku na dráze číslo 5), dokonce došlo i na ruční počítání skóre. Děkujeme ohleduplným hráčům, že brali s nadhledem tuto velmi těžkou situaci a že jsme nakonec všechno to vedro porazilia a i s velkými trablemi tu základní část konečně dohráli. A nyní přejdeme ke skóre.

Prosincové první místo dokázal obhájit Petr Bittala (Ø 228,33), alias Bigbit, který si udržel i první místo v celoročním žebříčku. Na druhé místo se protlačil super náhozem 265 Petr Lysek (Ø 223,83) a třetím místem velice překvapil náš třinecký junior Danek Smilowski (Ø 222,50). I když pečenou, ale hezkou, bramboru dostal Jan Filuš (Ø 221,17). Na pátém místě se umístila nejlepší žena Anička Bittalová (Ø 219,33) a TOP sedmičku uzavírají manželé Klusáčkovi Dana (Ø 217,17) a Jirka (Ø 215,17). Losované ceny (šampusy) si odnášejí Dana Klusáčková, Petr Burda a Láďa Horák. Na samotném konci jsme losovali i šťastnou plechovku, jejíž obsah se zaokrouhlil na krásné 3000 Kč. Z této částky se raduje Luboš Bojko.

Na závěr je třeba připomenout postupující do finále: Petr Bittala, Michal Poprocký, Antonín Ulička, Tomáš Kubát, Bohuš Smolon, Anička Bittalová, Radek Cieslar, Richard Malenda, Zygmunt Kokurowski, Radka Zmijková, Beata Valíčková, Petr Burda, Vlastík Kubátko, Marcel Maťaťa, Roman Milerski a Petr Valíček. Bohužel Jan Filuš nesplnil podmínku čtyř účastí a Jan Ježek se dobrovolně vzdal účasti ve finále. To se odehraje v neděli 11. 7. 2021 od 12:00 v Třinci. Prosíme všechny, aby potvrdili svou účast ve finále na naších webových stránkách do 30. 6. 2021.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb