Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Baker CZ 2022 skončil posledním turnajem

V sobotu 17.12.2022 se konal zcela poslední turnaj roční série Baker CZ. Hrálo se v průběhu roku 3x v Praze na Zličíně, 3x v Pardubicích a 3x v Brně na Kaštance. Na posledně jmenovaném centru se odehrál i výroční turnaj, který rozhodl o vítězích dneška, o nejlepších v brněnské sérii a také samozřejmě o vítězích republikového žebříčku.

Na dnešním turnaji vyhráli domácí Kolja Fufalko s Ondřejem Suránem. To jim sice nepomohlo tady v brněnském ročním žebříčku, ve kterém dominovali Brokešovi, ale prvenství si nenechali ujít v republikovém žebříčku, kde se na to kýžené 1. místo dostali.

Rok 2022 v Brně byl přívětivý pro Brokešovi, pro Standu s Milanem a také se radovali Filip s Michaelem.

Roční republikový žebříček se ale stal také kořistí Ondry s Koljou před Filipem s Michaelem a Danem s Danou.

Nejvyšší náhozy dnes měl Kolja s Ondrou, za všechny 3 brněnské turnaje také oni, ale v republice naprosto dominovali Lukáš Jelínek s Tomášem Liebichem… Na jejich 300 neměl nárok už nikdo.

Veškeré detaily dneška, Brna i celoroku najdete na webových stránkách série ZDE.

My samozřejmě gratulujeme všem hráčkám a hráčům, jakož i jednotlivým centrům, kde série proběhla (3x Praha Zličín, 3x Pardubice, 3x Kaštanka Brno).

Mějte se dobře, přejeme hezké Vánoce a kdo má o to zájem, můžete mezi svátky sledovat i prestižní Grand Prix of Senior teams, kde čeští a slovenští senioři hrají 28.12.2022 prestižní setkání seniorských týmů. Je to přátelské setkání, na rozdíl od našeho českého Grand Prix of Senior Champions, které se týká pouze českých seniorů, kteří se na tuto prestižní soutěž kvalifikovali svými výkony na nejrůznějších čistě seniorských akcích v roce 2022. Sem se mohou seniorští šampioni ještě registrovat, toto setkání bude až 14.01.2023 v Pardubicích.

Na fotkách jsou nejlepší dvojice Baker CZ podle republikového žebříčku a autoři nejvyššího náhozu ze všech turnajů Baker CZ v Brně.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb