Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Barum Team zabral a je zpět ve hře o Finále A

BARUM TEAM

Ve středu 28.7.2021 proběhlo v Xbowlingu ValMez totální zemětřesení tabulkou skupiny B a postupové karty do Finále A LVLD po 4. HD drží v rukou opět jiné týmy. Tedy až na jeden, který má postup již jistý, ale k tomu se dostaneme později. Důležitější pro vývoj tabulky bylo zmrtvýchvstání Barum Teamu, který nejenže toto kolo vyhrál, ale především je zpět v již zmíněných bojích o postup do Finále A.

Hned v úvodním zápase večera udělil Barum Team (18 b. – celkem 51 b.) bůra lídrovi skupiny, družstvu CNC Produkt (17 b. – celkem 71 b.) a nebýt prohry v posledním zápase s Republikou (16 b. – celkem 49 b.), mohla již i Barumka mít finálové dveře otevřené téměř dokořán. Jenže především právě tyto dva výsledky rozhodly o pořadí nejen hracího dne, ale i celkové tabulce po 4. HD. Barum Team se vyšvihl z pátého na druhé místo a na čtvrté místo má náskok 5,5 bodu. CNC Produkt se po úvodní prohře probral, ve zbývajících čtyřech zápasech ztratil pouze 3 body a jako první tým obou skupin LVDL již nemůže o postup do Finále A přijít, protože na čtvrtý tým tabulky má náskok 25,5 bodu. Výborně si kolo od kola vede Republika a nyní je již v postupových vodách na třetím místě s náskokem 3,5 bodu na čtvrtý tým tabulky. A tímto, v tuto chvíli smutným čtvrtým družstvem, je tým Za řekou (7 b. - celkem 45,5 b.), když z průběžného druhého místa spadl až na první nepostupující flek. A ač se to zdá téměř neuvěřitelné, ve hře jsou také další dva mančafty tabulky, pátý BC Valaši team (13 b. – celkem 42 b.), který se odpoutal z posledního místa a šestý Krocaní hněv (4 b. – celkem 41,5 b.). Ten měl celkově totálně Černý den a z průběžného třetího místa spadl až na samé dno tabulky. Jenže před námi je ještě závěrečný 5. HD a už se těšíme, budou to boje o postup jako řemen.

Tolik k průběhu 4. kola a nyní se podíváme na jeho statistiky. Tady zazářily především dvě ženy, které shodou okolností zaskočily za absentující kapitány svých týmů a tak se naskýtá úsměvná otázka, zda by, podobně jako v tenise repre týmů, neměli oba nejmenovaní pánové zůstat nehrajícími kapitány. Skvělá byla především Ája Kudělková (Barum Team) s parádním průměrem 242,00 bodu a jako jediná vybojovala plný počet 5 bodů. CNC Produkt zase pro změnu táhla celkově třetí Martina Hasníková (CNC Produkt) s pěkným průměrem 218,00 bodu a získanými 4 body. Mezi tato dvě děvčata se dokázal vklínit nejlepší z mužů, stále se zlepšující Ondra Trojek (Republika) s průměrem 234,80 bodu. Již podruhé se o nejvyšší nához večera postaral Mira Mrocek (CNC Produkt) a opět to bylo 288 bodů. Do týmových statistik se po úvodním kole znovu zapsal nejlepším průměrem večera 634,40 bodu Barum Team a autorem nejvyššího náhozu byl již počtvrté CNC Produkt, tentokrát to bylo 709 bodů.         

Ze čtvrtého hracího dne LVDL skupiny B je to vše. K rozhodujícímu pátému kolu se sejdeme opět za 14 dní, ve středu 11.8.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 4. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb