BBO low-game vyhrál Toník Nahodil a rok bowlingu zdarma Jirka Forman

1. - 3. místo

Na letošní BBO low-game, kde se hrálo nejen o rok bowlingu s BBO zdarma, dorazilo v neděli 23.8. do chomutovského Strikelandu 51 hráčů. Do semifinále postupovalo dle pořadí 29 hráčů, z prvního místa Toník Nahodil (263), posledním postupujícím byl díky pěti předehrávajícím dovolenkářům a několika odstupujícím Jára Vokurka (441) na 36. místě a v Desperadu si postup vyházeli Petra Maňásková, Dana Soukupová, Jára Kocůr a Danica Kafková. Semifinále na dvě hry bylo napínavé, pro následný postup do finále bylo potřeba zahrát jen 185. Dvě následné finálové hry nejlépe zvládl Toník Nahodil (135) a v turnaji zvítězil. Na druhém a třetím místě bylo shodné jak skóre, tak i finálové náhozy, ale díky nižšímu náhozu v předchozím bloku, tedy semifinále, skončil druhý Ondra Heligr (137) a Martin Křížek (137) třetí. V desítce nejlepších se umístili Milan Šteffek st., Pepa Colon, Jirka Vácha, Štěpán Heligr, Jára Maňásek, Vašík Kordulík ml. a Olda Pour. Ceny pro nejlepší ženy získaly Yvona Klepáček Mašková, Petra Maňásková a Dana Soukupová, nejlepšími seniory byli Pepa Colon, Áda Klepáček a Tonda Matějka a junioři, z nichž nejlepším byl Vašík Kordulík ml., byli oceněni všichni. Za nejnižší mužský nához 49 byl odměněn Michal Janovský a za ženský Sváťa Závladská (71). Zde je fotogalerie a BBO video.

Výherci BBO voucherů na starty zdarma: rok bowlingu zdarma - Jirka Forman, 5x start zdarma - Standa Nejezchleba, 3x start zdarma - David Vítovec, 3x start zdarma za 1. místo - Toník Nahodil, 2x start zdarma za 2. místo - Ondra Heligr, 1x start zdarma za 3. místo - Martin Křížek.

Srpnový BBO bodovací žebříček k 24.8: Toník Nahodil (A), Olda Pour (B), Milan Šteffek st. (C), Martin Bula (D), Pavel Vrtiška (E), Danica Kafková (F).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše a hráčům za přízeň, budeme se na vás těšit na některém z dalších BBO turnajů, v Chomutově už 30.8. na BBO devítce Strikeland.