Benešovské Vokoule vyhrávají Sádlík s Rathouským

V poslední adventní neděli 18.prosince se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj dvojic VO KOULE. Hrálo se v předvánoční atmosféře jako vždy na 6-ti dráze benešovského Scentra. Hrací systém byl netradiční, tj. dvojice odehrála hry v pravidelném střídání po každém hodu. Turnaje se zúčastnilo 12 dvojic, tudíž si všichni zahráli i semifinále. Bronzové medaile vybojovala dvojice domácích hráčů, Lenka Mrkvičková a David Ruml. Stříbrnou medaili si do Tábora odváží manželská dvojice Marie a Otakar Frýbortovi. Vítězství si na své konto připisují Tomáš Rathouský a Vojtěch Sádlík st., kteří si své nejlepší hry schovali na finále. Všichni medailisté  vyhrávají vánoční ozdoby a láhve sektu, resp. vína. Nejlepší hra byla 247 a tak za ní Vojtěch Sádlík a Tomáš Rathouský obdrželi kvalitní moravská vína. Výsledky zde.

Děkuji všem za pěknou adventní neděli. Přeji Vám pohodové Vánoce a šťastný Nový rok 2017. Budu se na Vás těšit i v příštím roce na viděnou. V Scentru Benešov se budou hrát dvě bowlingové série. Bowling cz tour a Ferdinand devítka pod patronací firmy Bowling cz spol. s r.o. a benešovského pivovaru Ferdinand.

Foto zleva: Otakar a Marie Frýbortovi, Tomáš Rathouský, Vojtěch Sádlík st., Lenka Mrkvičková a David Ruml.