Best Wo-Men byl tentokrát k nezastavení

Druhým hracím dnem skupiny B pokračovala ve středu 26. července 2023 prázdninová týmová soutěž, Letní Valašská Devítková liga. Již úvodní večer nám ukázal, že skupina má spolufavority, ovšem jak to tak vypadá, jazýčkem vah nebudou ani tak vzájemné zápasy, ale výkony týmů druhé poloviny tabulky.

V tomto večeru se v nejlepším světle představil tým Best Wo-Men (20 b. – celkem 36 b.), když vyhrál všech pět zápasů a hlavně, v posledním zápase kola smetl v boji o vedoucí post náhradníky Náhradníků (11 b. – celkem 27 b.) 5:0 a odsoudil je k sestupu ze společného vedoucího postu až na průběžné třetí místo. Druhým týmem kola byla Republika (16 b. – celkem 30 b.) a probojovala se tak na průběžné druhé místo.

Velmi výrazně ovšem promluvil do tabulky Triogas (15 b. – celkem 24 b.), když bral bohatým a chudým moc nedával a odměnou je jim posun na čtvrté místo a hlavně jsou v boji o tři postupová místa. Pátým týmem kola byli Ogaři Zlín (7 b. – celkem 15 b.), ale „své“ šesté místo se jim nepodařilo opustit. Fonan (6 b. – celkem 18 b.) nezažil úspěšný večer, v tabulce se posunul dolů na páté místo a vzdaluje se mu postup do Finále A.

A samozřejmě tady ještě máme statistiky druhého kola. Nestává se často, aby jeden hráč tak výrazně ovlivnil výkon celého týmu, ale tentokrát se to opravdu stalo. Jednoznačným králem večera byl Ondra Trojek (Republika) s neskutečným průměrem 286,20 bodu, nejvyšší maximální nához 300 bodů zahrál pro jistotu hned 2x a jako jediný vybojoval plný počet 5 bodů. Skvělá práce. Hráčkou večera pak byla Ája Kudělková (Best Wo-Men) s průměrem 224,60 bodu a do týmových statistik se zapsali nejvyšším náhozem 742 bodů Náhradníci a nejlepší večerní průměr 670,00 bodu zahrál lídr Best Wo-Men.

A to je z druhého večera LVDL skupiny B vše, přátelé. K třetímu kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, ve středu 9.8.2023 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Díky všem za parádní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.