Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Black Riders potvrdili roli lídra

BLACK RIDERS

Čtvrtý hrací den se nesl v podobném duchu jako ty předchozí. Bohužel chyběl tým Cowlers a tak se žádná postupová zápletka nekonala. Hlavní lídr skupiny Black Riders ztratili sem tam nějaký bodík, ale vybojovali jich nejvíce (19b). Tým Haloween, který patřil do trojky favoritů, vybojoval 16 bodů a Jack Moto team asi již ladil formu pro boje v skupině „Malé finále“, vybojoval parádních 15 bodů.

Po dvaceti zápasech je rozhodnuto a do skupiny „Zličínské finále“ postupují Black Riders (72,5b), Haloween (63,5), Notaxo (63b) a též tři nejlépe umístění ze skupiny B (Hungary, Hornets, Gogo team). Zde se ve dvou hracích dnech bude hrát o postup do celostátního Finále LDL, poháry a medaile za umístění na 1. až 3. místě.

Další umístění v tabulce tj. čtvrtí Jack Moto team (46b), pátí Cowlers (28b) a šestí Hubeňouři (27b) budou účastníky skupiny „Malé Zličínské finále“, kde se bude také hrát o poháry a medaile za umístění na 1. až 3. místě. Tuto skupinu doplní ještě týmy BC Křápek a Twenty Rools.

Jan Kolář st. z Black Riders zahrál devítkovou třístovku, ale Individuálně nejlepším hráčem třetího hracího dne se stal Jabub Selnekovič (Haloween) s průměrem 239,25.

PS: příští hrací dny nástavbových skupin jsou 9.8.2021 a 8.9.2021, začátek je tradiční v 19:00 hodin.

Výsledky 4. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb