Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

„Bludný Holanďan“ se objevil na Zličíně a suverénně zvítězil

 

Desátý turnaj z jedenácti dílné série Devítka Best Bowling se hrál za účasti 38 hráčů. Hrálo se sice na místním lehkém mazacím modelu Bourbon Street, ale po prvním tréninku to tak nevypadalo a muselo se přemazávat znovu. Na turnaji se objevila řada nováčků a nejvíce zaujala přítomnost Anny Petákové, která se v ČR objevila po roční pauze a navíc sebou přivezla holandského přítele, který na sebe upozornil v kvalifikaci první třístovkou.

Na postup z kvalifikace, mezi 24 nejlepších, bylo zapotřebí 630 bodů ze třech kvalifikačních her. Následné semifinálové vyřazovací „play-off“ vystavilo stop nejlepšímu hráči letošní série Jánu Ďaďovi ale i dalším z TOP10.

Holanďan Jord Van Weeren zahrál v semifinále další dvě třístovky a ve finále 256, 274. S připočítávanou průměrovou hrou z kvalifikace (281) tak suverénně vítězí s 811 finálovými body na srpnovém turnaji. Druhý se umístil s 767 body Josef Bočan a třetí se 743 body Josef Colon.

V ŽEBŘÍČKU celoročního pořadí se potřetí odpočítávalo horší umístění a Josef Colon si výrazně polepšil a na čelo tabulky mu schází pár bodů. Před posledním turnajem vede Ján Ďaďo s 512 body, druhý Josef Colon má 496 a třetí Gabriela Malcová 485 bodů.

Termíny příštích turnajů: 1. září (závěrečný 2020/21), nová série 2021/22 bude začínat 6. října.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší na srpnovém turnaji (zleva – Bočan, Van Weeren, Colon)
2 – hráči umístění v TOP 7 na květnovém turnaji (4 až 7. místo, zleva – Javůrek, Petáková, Malec, Jarovský)

Obsazovačka - ZDE

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb