Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BNC Masters v Bratislavě ovládli Češi

 

Ve dnech 8. – 10. února se uskutečnil v Bratislavě BNC Masters za účasti 35 českých hráčů z celkových 141 účastníků z více evropských zemí.

Po deseti kvalifikačních rundách, kterou ovládnul skvělým výkonem Václav Rác, postoupilo do finálové části 40 hráčů, kdy z toho prvních 8 šlo přímo de semifinále.

Čtvrtfinále pak vyhrál junior Adam Haxa, které se hrálo na součet tří her + 50% náhozu z kvalifikace a z něho postoupila 16, která doplnila první osmičku do semifinále.

Semifinále, které se hrálo také na součet tří her, ale od nuly, vyhrál Jan Tříska skvělým náhozem 715 (průměr 238,33) a postoupil tak přímo de superfinále. Další postupující do finále byli Lukáš Jelínek, Radovan Uher, Nela Capilová Tomáš Liebich, Šimon Komárek, Adam Haxa a jediný domácí hráč Dávid Barak.

Finále se hrálo systémem Roll-off, kdy nakonec v superfinále proti sobě hráli Lukáš Jelínek a Honza Tříska, který nakonec celý turnaj vyhrál. Lukáš Jelínek se ve finále prezentoval útokem na Perfect game s výsledkem 299. Třetí nakonec skončil Tomáš Liebich, čtvrtý Radovan Uher, pátý Dávid Barak (nejlepší junior do18 let), šestá Nela Capilová (zároveň nejlepší žena turnaje), sedmý Adam Haxa a osmý Šimon Komárek.

Veliké poděkování za takto bohatě obsazený turnaj českou výpravou patří velkému sponzorovi českých hráčů Rudovi Pouzarovi a jeho firmě Numismatika Třeboň, díky které se mohou čeští hráči účastnit turnajů mimo ČR a všichni hráči děkují za podporu.

Výsledky KVALIFIKACE – ZDE

Výsledky ČTVRTFINÁLE – ZDE

Výsledky SEMIFINÁLE – ZDE

Výsledky FINÁLE – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb