Bowling cz tour ovládly ženy, vítězkou Blanka Heřmánková!

V neděli 2. dubna se v S-centru Benešov odehrál další turnaj Bowling cz tour s pořadovým číslem 4. a hrálo se na padavém modelu Wall street o délce 40 stop. Turnaje se zúčastnilo celkem 30 hráčů a hráček, z nichž byl v kvalifikaci a v semifinále nejlepší táborský hráč František Čermák, který zahrál i nejvyšší nához, parádních 278 bodů!

A jak je to letos v Benešově pravidlem, kdo vyhraje kvalifikaci a hned na to semifinále, ten nakonec turnaj nevyhrává. Samotnému finále vládly ženy. Z vítězství se radovala Blanka Heřmánková před Marií Frýbortovou. Třetí místo vybojoval Gustav Horník. Nejlepší hráčem(kou) kategorie "B" se stala Jana Kocmanová, která obsadila konečné 14. místo.

V průběžném pořadí se do čela série dostává Blanka Heřmánková. Na druhé místo klesnul David Ruml. Třetí je František Čermák. Další místa v Top 6: Milan Barnet, Gustav Horník a Marie Frýbortová. V "béčku" vede Šimon Melcr před Honzou Žákem a Janou Kocmanovou.

Příští turnaj se odehraje 23. dubna a hrát budeme na středním mazání Main street o délce 41 stop.

Foto č.1 z leva: Marie Frýbortová, Blanka Heřmánková a Gustav Horník.

Foto č.2: Blanka Heřmánková a František Čermák.

Foto č.3: Jana Kocmanová a František Čermák.