Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bowlingová značka CCC pokračuje v ničení soupeřů

To to letí, vážení přátelé. Jako by to bylo včera, co jsme rozjížděli novou sezonu Valašských dvojic a bác ho, už jsme v její polovině. Šestý, dvojnásob bodovaný, turnaj se odehrál v Xbowlingu ValMez netradičně v poslední květnovou neděli, 29.5.2022.

Předehrávka byla z důvodu dohrávky 5. HD 3. ligy rozprostřena do více dnů během týdne a před hlavním HD si ji zahrálo 5 dvojic. V neděli je pak doplnilo dalších 15 dvojic a tak jsme do výsledků zapsali celkem opět parádní počet 20 startujících. A právě v předehrávce se již tradičně pečlivě připravují na neděli Dáša a Radek Capilovi (1150 b.) a tento výsledek dával velkou naději na velmi dobré umístění. Pěkný výkon předvedli také Jarka Matochová a Mira Bazalka (1115 b.).

V nedělní 1. rundě zaútočili na vedení Nela a Radek Capilovi (1149 b.), ale na vedoucí post v tuto chvíli ztráceli 1 bodíček. Tedy jak kdo, že? Radek v tuto chvíli bral první i druhé místo. Druhý nejlepší výsledek rundy zahráli Peťa Janošec a Mira Staněk (1082 b.), což znamenalo průběžné čtvrté místo.

2. runda měla pouze 4 dvojice, ale i to stačilo na změny v horní části tabulky. Restart, jaký jsme tady ještě neměli, zahráli Dáša a Radek Capilovi (1151 b.). O bodík zlepšili svůj výsledek z prvního startu a i skladba jednotlivých her byla velmi podobné. V obou případech dokázali zahrát TŘÍSTOVKU vždy v druhé osmičkové hře. Svou společnou premiéru si odbyla nově složená dvojice Žanda Pořízková a Dominik Pelán (1117 b.) a nebylo to vůbec špatné, průběžné třetí místo. Dlouho spolu nehráli Lojza Horák a Mira Staněk (1107 b.) a to byl pro změnu aktuální pátý nejlepší výsledek turnaje. Všechno nebo nic, takhle hrají Nela Capilová a Ondra Trojek (976 b.) a tentokrát to bylo totální NIC.

Zbývalo posledních 6 dvojic v poslední 3. rundě. V tradičním Fabuland souboji byli tentokrát lepší Maruška Hermanová a Radek Šobora (1123 b.) a jako jediní z této rundy dokázali promluvit do pořadí nejlepší šestky a dokonce to dotáhli až na bednu. Žádná jiná dvojice již do pořadí nejlepších nepromluvila. Druzí byli v tomto stepu Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (1102 b.), ale tento výsledky stačil až na konečné sedmé místo.

Takže si to můžeme zrekapitulovat. 1. místo Dáša a Radek Capilovi, 2. místo Nela a Radek Capilovi a 3. místo Maruška Hermanová a Radek Šobora. TOP šestku pak doplnili Žanda Pořízková a Dominik Pelán, Jarka Matochová a Mira Bazalka a Lojza Horák a Mira Staněk.

Po šestém turnaji série Valašské dvojice 2022 máme nové vedoucí, Dášu a Radka Capilovi (167 bodů), na druhé místo postoupili Nela a Radek Capilovi (145 bodů) a také na třetím místě máme změnu. Tady se vyšvihli Maruška Hermanová a Radek Šobora (134 bodů). Až na čtvrté místo klesl dosavadní lídr, Nela Capilová a Ondra Trojek (134 bodů). Kompletní pořadí série je k dispozici ZDE.

Z šestého turnaje Valašských dvojic je to vše. K sedmému klání se sejdeme již v tradičním termínu, první prázdninovou neděli. Přesné datum je 3. července 2022, předehrávka je ve čtvrtek 30.6.2022 a OBSAZOVAČKA je tuto chvíli již aktivní.

Úplným závěrem patří velké poděkování našim milým sponzorům turnaje, Dáši a Michalovi KapustovýmDíky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb