Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bowlingový matador Petr Heligr o sobě dává zase vědět

 

V neděli 6.2. se ve Strikelandu konal letošní 1. turnaj BBO tour Chomutov. Po množství odhlášek se zúčastnilo 29 hráčů, které navíc až na výjimky potrápilo krátké mazání Boardwalk. Kvalifikaci vyhrál Ondra Heligr (939), z šestnáctého místa postupoval Ivan Zlesák (693) a z Desperada František Kubík, Honza Jelínek, Jirka Forman, a Petr Horáček. Po třech semifinálových hrách pokračovalo deset lepších do finále, kde je čekaly další tři hry. V turnaji zvítězil Petr Heligr (621), druhý skončil Pavel Diviš (616) a třetí Martin Křížek (594). Dále se umístili Ondra Heligr, Ríša Enders, František Kubík, Kája Růžička, Michal Janovský, Jirka Stulík a Honza Jelínek. Ceny pro nejlepší ženy převzaly Dáša Stulíková, Hanka Heligrová a Eliška Bulová, nejlepšími seniory byli Jirka Stulík, Dáša Stulíková a Jirka Forman a juniory Eliška Bulová, Martin Bula, Dan Pata a Lenka Horáčková. Za nejvyšší nához 278 byl oceněn Petr Heligr. Ve výkonnostních kategoriích A-J byli nejlepšími Ondra Heligr (A), Petr Heligr (B), Pavel Diviš (C), Ríša Enders (D), Jirka Forman (E), Hanka Heligrová (F), Petr Horáček (G), Anička Chotěnovská (H), I nebyla zastoupena, Dan Pata (J). Zde je fotogalerie.

Součástí 1. turnaje bylo i ocenění nejlepších hráčů předchozího ročníku. Série se zúčastnilo celkem 113 hráčů a absolutním vítězem byl Ondra Heligr, druhé místo společně obsadili Sváťa Závladská a Vašík Kordulík ml. a třetí Toník Nahodil. Do desátého místa se umístili František Kubík, Dáša Stulíková, Jirka Stulík, Petr Heligr, Jirka Forman, Vláďa Horňák a Ríša Enders, všichni získali start zdarma, víno a věcnou cenu dle vlastního výběru. Nejlepší ženou série a také seniorem byla Sváťa Závladská, juniorem Vašík Kordulík ml., a zkrátka nepřišli ani hráči se všemi 13 účastmi – František Kubík, Dáša Stulíková, Jirka Stulík, Harald Schelle a Jirka Borovec.

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, kladenské pekárně Kompek za výborné koblížky, Pavlovi Divišovi za funkci fotoagrafa a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 2. BBO tour 6.3. na dlouhém mazání Route 66 - obsazovačka, ale také 9.2. na BBO dvojicích a 20.2. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb