Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bowlingzone Senior open podruhé vyhrává Jiří Vrážel

Kvalifikaci zahrál excelentně Ondřej Surán, který měl čistý průměr 247 ! S patřičným odstupem mu na záda dýchal z druhého místa Vladimír Pitaš a ze třetího další ostřílený seniorský matador František Brokeš se stejným náhozem jako čtvrtý Jiří Vrážel.

KO soubojích se ale tentokráte děly věci, někteří výše postavení prohráli a hodně soubojů bylo vyrovnaných až do úplného konce. Z nejzajímavějších byl souboj Jiřího Harašty a Milana Jindřiška, kdy Milan souboj vyhrál o pouhou jednu, dále Josef Vondra  zvítězil o 3 kuželky Dagmar Prokopovou a Anna Brokešová porazila Antonína Osičku o 6 kuželek.

A tři hráči zahráli v KO přes skvělých 700 a nejlepší byl Vladimír Pitaš (761 ), dále František Mlčák (735) a třetí nejlepší byl Ondřej Surán ( 708 ) .

Po rozdělení na divizi A a divizi B teprve začaly ty pravé souboje o vítězství. Bylo znát, že Jiří Vrážel už má něco bowlingově za sebou a jakmile dal v první hře 258, nebylo o jeho vítězství pochyb. O druhé místo bojoval Jaroslav Turina s Vladimírem Pitašem, Jarda dal v poslední hře 254 a o 17 kuželek druhé místo udržel. Těsně za stupni vítězů pak skončil František Brokeš a František Mlčák.

Divizi B jednoznačně opanoval Antonín Osička a nikomu jinému nedal šanci a nejlepší ženou turnaje je na celkově 8.místě Anna Brokešová.

V celoročním pořadí vedení udržel vedení Vladimír Pitaš, na druhé místo před Jaroslava Turinu poskočil dnešní vítěz Jiří Vrážel.

Další turnaj série se odehraje 12.6.2022 a přihlásit se můžete ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb