Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Brněnský drak si dnes vybíral, nakonec uspěl domácí Ondra

Obnovená bowlingová série Brněnský drak se poprvé odehrála 20. května 2023 na bowlingovém centru Kaštanka Brno.

Dračí procitnutí: to je úvodní fáze, kdy se přítomní snažili draka probudit z letargie. Potřeba jsou k tomu 4 hry každého. Nejlépe se toho chopil mladý Jarda Zapletal, a to hned ne jednou, ale aby to bylo jisté, šel na to opakovaně. Nakonec na tom byl nejlépe ze všech, když předvedl celkový výkon 934. Jedním z toho bylo i 279, což zůstalo nejlepším výkonem dneška vůbec

Dračí drápek: tohle už bylo o kus těžší. Drak sice procitl, ale vystrčil své drápky. Ne všichni zájemci mohli být připuštěni k drakovi ještě blíže. I tady bylo zřejmé, že mladí mají nejvíce elánu. Jarda Zapletal to prokázal a tuhle fázi ovládl.  Do Dračího zubu bylo připuštěno 24 lepších.

Dračí zub: do předsíně dračího doupěte sice vstoupilo 24 nejlepších, ale do dalších komnat již mohlo jen 16. Osmička slabších musela své snažení ukončit. Nezkušení rychle odpadli, uplatnilo se kupodivu pár stařešinů, jež doprovodila skupinka dalších zájemců o pokoření draka do fáze závěrečné.

Dračí oheň: posledním kláním zájemců o pokoření brněnského draka se zabývala šestnáctka nejodolnějších. Měli hned 3 možnosti. Jak kdo toho využil je zřejmé z přiložené Dračí listiny dnešního prvního pokusu. Primariát si vysloužil domácí Ondra Surán, který vedle dračího ocenění pobral i prémii ve výši 3.000 Kč. Druhý nejsilnější za ním byl Lubo Blažek, který zpočátku nabral obrátky, aby později tak trochu vyhořel. Třetí za ním končí Marek Pavelka. Ten to vzal vlastně naopak - sledoval, brzdil a nakonec ukázal, co v něm vlastně je.

Drak ocenil nejlepší jak hodnotnými věcnými cenami, tak i finančními prémiemi. Ale to hlavní pro připomenutí jejich výkonů vyjadřoval i speciální "dračí" pohár. I když samozřejmě doprovodné prémie ve výši 3.000, 2.000 a 1.000 Kč nelze jen tak pominout, pohár je trvalý, peníze pomíjivé... A nejen to, všechny potěšil gulášek z dračí dílny.

Drak ocenil i jiné mimořádné výkony. Nejlepší z nich předvedl mladý Jarda Zapletal (279), v dámské části pak Lenka Zvěřinová (225). Mezi slovutnými starci nejlépe zazářil Fanda Brokeš.

Komentář, podrobné výsledky, fotky jsou k vidění v dračím doupěti. Příští klání se uskuteční 15.04.2023 na stejném místě poblíž Špilberku, podívejte se na informace k tomu.

Díky všem dnešním hráčům a hráčkám za zapojení se a přejeme fajn dny.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb