Brněnský přebor DS ovládl Jarda Uher

V sobotu 28.8.2021 se na herně Bowlingu Brno odehrál brněnský Přebor. Ten finančně sponzorovala firma Dopravní stavby Brno. Turnaj si přišlo zahrát 17 hráčů.

Hlavní kvalifikace se hrála na 6 her, po kterých postoupilo 8 nejlepších do semifinále. Nejlepší ženou kvalifikace se stala Dagmar Líbalová a nejlepším juniorem Adam Haxa. Oba si odnesli pohár a Adam byl navíc mezi vylosovanými, takže dostal ještě poukaz na náš adventure golf.

V semifinále se v průběhu všech tří her pořadí dost promíchalo, ale favorité do finále byli jasní – David Barak, Jaroslav Uher, Zdeněk Minář a Zbyněk Hanzl, který se dokázal do finále probojovat i s rovným hraním a uhrát dokonce třetí místo. Tři další hráči jsou z jednoho, stejného klubu – Probowling Hustopeče.

Na místě čtvrtém se umístil Zdeněk Minář (183), třetí pozici zaujal Zbyněk Hanzl (379), stříbro získal David Barak (689) a celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Uher (673), který se nedávno stal také mistrem České republiky. GRATULUJEME!

Děkujeme všem hráčům za účast a přejeme hezký zbytek víkendu.