Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bus Team A zdramatizoval dění ve skupině A Žižkovské LDL

ZELENÁ SÍLA

V pondělí 27. července na Xbowlingu Žižkov proběhl již druhý hrací den zavedené společné Letní Devítkové ligy Xbowlingů Strašnice a právě Žižkov. Většina ze skupin, potažmo hracích dní, se odehrává právě na tomto centru a nejinak je to u této skupiny A.

Letos, díky životům lidským i soutěžním z dobře známých důvodů narušená sezóna jsou souboje jednotlivých šestic startujících týmů rozděleny pouze do třech hracích dní, tudíž není skutečně na co čekat a zejména pro ta družstva, co mají ambice směrem nejvyšším, je cílem sběr co nejvíce bodů po celou dobu soutěže.

Nejlepšími „sběrači“ jsou po dvou třetinách základní skupiny stále Zelená síla, byť tento večer k utkáním přistoupila lehce bohorovně, avšak nadále jim patří průběžné 1. místo s celkově 36 body, avšak jen díky vyššímu týmovému průměru 647,30 bodů a tudíž 149 kuželkám před zle dotírajícím a tento večer téměř bezchybným Bus Teamem A. Chlapci získali 22 bodů a byli druhý hrací den bezkonkurenční. Chvíli vedoucími duu sekundovalo seskupení kolem nestora Jaromíra Vohryzky JDK, aby si poté v poklidu hlídali s 29 body celkově stupínek bronzový. V závěsu s body 26 bramborovou pozici okupují Ježkovi voči, které i ostatní vyvalili při jejich závěrečné hře, kdy zahráli nejvyšší výkon celé soutěže hodnoty 728 bodů a nebýt poctivosti Ondřeje Košaty a ostřížích očí Jaromíra Vohryzky, mohl být ještě nepoměrně vyšší…

O tom, pro koho definitivně oddechová Letní devítková sezóna skončí a komu se zadaří postoupit do soubojů skupin Finálových, hraných již o ceny i finanční 2. září na herně Žižkovské (skupina A) a současně i Strašnické (skupina B), se rozhodne v pondělí 17. srpna klasicky v 19:00 při závěrečném hracím dni. Dlužno dodat, že do obou Finálových skupin přímo postupují družstva skončivší na prvních dvou místech svých skupin základních plus to s nejvíce získanými body z místa třetího.

Výsledky a statistiky – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb