Caesarovské veni, vidi, vici Dany a Jirky Klusáčkových

1. - 3. místo

Skvělá atmosféra provázela dubnové Valašské dvojice, které se uskutečnily v našem centru Xbowling ValMez v neděli 8.4.2018. Přestože se 2 dvojice těsně před začátkem odhlásily a zbylo tak jen 10 dvojic, pranic to neubralo na celkovém náboji turnaje. Ten byl plný hezkého fandění a hecování i pěkných výkonů, kdy se roztrhl pytel, byť jen s osmičkovými třístovkami.

Ty zahráli Dana a Jirka Klusáčkovi, Dáša a Radek Capilovi, Maruška Hermanová a Radek Šobora, Mira Příleský a Radek Skýpala a Jana Irglová s Frantou Foltou. V 1. rundě dosáhli nejlepšího výkonu Dáša a Radek Capilovi (1056 bodů), ale stačilo to nakonec jen na 5. místo, jelikož v 2. rundě se hrála vyšší čísla. Ta nejvyšší zahráli Dana a Jirka Klusáčkovi (1243 bodů), s přehledem svou rundu vyhráli a svůj první start v sezóně tak hned oslavili vítězstvím. Tím také přerušili sérii Áji Kudělkové a Rosti Sousedíka, kteří své únorové a březnové vítězné double mohli přetavit v historicky prvního „Krocana Valašských dvojic“ (tři vítězství v řadě).

Druhé a třetí místo obsadili po pěkných výkonech Maruška Hermanová a Radek Šobora (1177 bodů) a Jana IrglováFrantou Foltou (1136 bodů). Čtvrtí skončili Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (1084 bodů), jimž se tentokráte moc nedařilo, páté místo obsadili, již zmiňovaní, Dáša a Radek Capilovi a šesté místo si odváží Láďa Krusberský a Láďa Filip (1001 bodů).

No a pojďme se podívat na průběžné celoroční hodnocení Valašských dvojic: 1. místo Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (99 bodů), 2. místo Maruška Hermanová a Radek Šobora (91 bodů) a 3. místo Nela Capilová a Tomáš Helešic (85 bodů). V jednotlivcích je úplně stejné pořadí jako u dvojic, jen hráči se o 1., 2. a 3. místo dělí.

A to je již poslední informace z dubnových Valašských dvojic a my se již těšíme na ty příští, které jsou naplánovány na neděli 6. května 2018. Obsazovačka je již aktivní.  Děkujeme za krásnou bowlingovou neděli a jsme rádi, že je Vám u nás dobře.