Capilovi pokračují na vítězné vlně i v roce 2023

V neděli 8. ledna 2023 jsme v našem centru Xbowling ValMez odehráli první turnaj letošního roku, lednové Valašské dvojice. Účast byla slušná, když se do bojů zapojilo 16 dvojic a dokonce si přijeli zahrát dvě dvojice z našeho sesterského centra, z Xbowlingu Tišnov.

Tradiční předehrávky se zúčastnilo pět dvojic a nejlépe odstartovali turnaj Jarka MatochováMirou Bazalkou (1035 b.), druzí po čtvrtku byli Dáša a Radek Capilovi (1005 b.) a pěkný součet 1001 bodů zahráli Dáša a Michal Kapustovi. Pohled na výsledky dával tušit, že o nejvyšších postech se zřejmě rozhodne až v nedělních rundách.

A hned v té první zahráli Nela a Radek Capilovi 1062 bodů a převzali vedení v soutěži. V druhé rundě se představili pánové z Tišnova, ale při své premiéře do bojů o nejvyšší příčky zatím nezasáhli. Naopak restart vyšel na výbornou Dáši a Radkovi (1091 b.) a tento výsledek je posunul do čela tabulky. Ke svému již třetímu startu našich dvojic dorazily Kristýna Juráčková se Zuzkou Tomkovou a už bylo vidět zlepšení, když se poprvé přehouply přes osmistovkovou hranici. Jen tak dál, děvčata. V závěrečné třetí rundě se jako obvykle představilo hned několik adeptů na vítězství. Mezi TOP šestku se prosadili Jana a Karel Orságovi (1027 b.), páté místo nakonec získali z předehrávky JarkaMirou (1035 b.) a těsně pod stupni vítězů, na čtvrtém místě, skončili Jana a Marek Irglovi (1044 b.). Velký souboj s nimi svedli Nela CapilováTomášem Helešicem (1045 b.) a pouhý bodíček rozhodl o třetím místě ve prospěch Nely s Tomem. A tím je jasné, že rodina Capilovic opět vyhrála vše, co se dalo. Jako opravdu toho již více nešlo. V lednových dvojicích tak vítězí Dáša s Radkem, druhé místo vybojovali Nela s tátou Radkem a k tomu ještě získala Nela třetí místo s Tomášem.

Takové byly lednové Valašské dvojice. K druhému turnaji série se sejdeme v Xbowlingu ValMez v neděli 5. února 2023 s předehrávkou ve čtvrtek 2.2.2023 - OBSAZOVAČKA. Děkujeme Dáši a Michalovi Kapustovým za sponzorskou podporu tohoto turnaje a Vám všem za krásný bowlingový turnaj. Těšíme se brzy na viděnou.