Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Celoroční vítěz Petr Horáček vyhrál i 1. turnaj nového ročníku

Ve čtvrtek 11.8. se na Zličíně za účasti 29 hráčů konal 1. turnaj nového ročníku BBO devítky Zličín. Kvalifikaci vyhrál Petr Horáček (780) a šestnáctým postupujícím do semifinále byl Zdeněk Hrobský (592). V turnaji zvítězil Petr Horáček, druhý byl Honza Řezníček a třetí Jára Maňásek. Dále se umístili Jana Marešová, Pepa Colon, Irena Straková, Michal Chrdle a Jitka Weissová. Cenu pro nejlepší ženu převzala Jana Marešová. Padly čtyři třístovky a oceněni za ně byli Pepa Colon, Irena Straková, Honza Řezníček a Jára Maňásek. Šťastnou plechovku s 580,- nikdo nevybral, tažený nához 53 nikdo neměl a příště se tak bude hrát o cca 1200,-. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Bylo oceněno 10 nejlepších hráčů skončeného ročníku BBO NejKUFRY.cz devítky (Petr Horáček, Albert Jarovský, Pepa Colon, Jára Maňásek, Bob Ondráček, Irena Straková, Ivan Kober, Luboš Slezák, Pavel Diviš, Pavel Javůrek), nejlepší žena Irena Straková a hráči se všemi 13 účastmi (Pepa Colon, Ivan Kober, Michal Korecký, Pavel Kafka, Danica Kafková, Honza Mottl).

Závěrem bychom rádi poděkovali Pavlovi Divišovi za partnerství v uplynulých dvou ročnících BBO devítky a přejeme mu brzké uzdravení.

Na Zličíně se na vás v srpnu budeme těšit nejen na 2. BBO devítce Zličín 30.8. - OBSAZOVAČKA, ale také 16.8. na BBO dvojicích a 25.8. na BBO klasickém.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb