Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Cenné poháry předány, podruhé Ondřej Surán

Na 3. turnaji byla vysloveně komorní účast díky podzimním prázdninám a konání jiných akcí ve stejném termínu. Má to ale i svoje výhody. Kromě klasické pohodové atmosféry celého turnaje a chutného oběda pro všechny hráče jsme si zahráli téměř všichni 9 her, 4 kvalifikační, plus 2 rozřazovací a nakonec 3 hry finále. To se netýkalo pouze jediného hráče startovního pole... Všichni si tak užili všechny hry v plné parádě.

Všechny tři části dnešního turnaje se odehrály ve znamení domácího Ondry Surána, jenž turnajový den zakončil svým celodenním průměrem téměř 232. Po právu zasloužené 1. místo, speciální pohár, tištěné ocenění, luxusní lahvinka a prémie 1.500 Kč k tomu. Ondra měl logicky na svém kontě i nejvyšší nához s hodnotou 266. 

Jak dnes byly rozděleny speciální poháry, věcné ceny, prémie: 1. místo Ondřej Surán, 2. místo Mykola Fufalko, 3. místo Lenka ZvěřinováNejvyšší náhozy Ondra Surán 266 a Lenka Zvěřinová 215. Nejlepší žena Lenka Zvěřinová. Cena pro juniora: Jaroslav Zapletal. Nejlepší senior: Milan Soušek.

Detaily turnaje, historie, podrobný komentář, fotky z akce, vše na webu Brněnský drak.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb