Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Červencový Senior Cup Tour ValMez urval opět Rosťa Kala

1. - 3. místo + nej. žena

 

Ani uplakané počasí neodradilo v sobotu 11. července 2020 naše seniory od jejich tradičního turnaje Senior Cup Tour ValMez. Tentokrát se v Xbowlingu ValMez začalo s malým zpožděním kvůli uzavírkám na silnicích, které někteří neočekávali nebo podcenili a pak se ztratili v našem malebném městě.

Nicméně přišli vzorně všichni nahlášení hráči a mohlo se začít. Hned v úvodu první rundy o sobě dali vědět favorité turnaje a to v první hře Rosťa Kala náhozem turnaje 257 bodů, v druhé hře jeho parťačka na dráze Pavla Maléřová zahrála 238 bodů a do třetice poslal do placu odpověď Ondra Surán hrou 247 bodů. No na rozjezd senioru docela slušné maso. Takže bylo se opravdu na co dívat a tímto tempem se hezky dohnalo zpoždění.

druhé rundě to vypadalo obdobně, tu zase začal Rosťa Píka náhozem 225 bodů v první hře, v druhé Víťa Hasník ukoulel 237 bodů a ve třetí se připojil Peťa Bittala slušným číslem 234. Když se člověk dívá na ty výsledky tak je na pochybách zda jde o senior.

Kvalifikace kromě nepochopitelně vysokých čísel proběhla v klidu a pohodě, bohužel nováčkovi našeho turnaje Tondovi Uličkovi nějak uniklo, že se hraje ještě finále a odjel po kvalifikaci domů. Jelikož postoupivší Láďa Šmelcer, nemohl přijít, mohl si Tonda při svém premiérovém představení finále zahrát a užít. Škoda. Tak dostala finálovou šanci Anička Bittalová. Ještě rekapitulace TOP šestky kvalifikace. 1. Peťa Bittala (1135 b.), 2. Pavla Maléřová (1085 b.), 3. Rosťa Kala (1059 b.), 4. Rosťa Píka (1056 b.), 5. Pepa Novák (1050 b.) a 6. Ondra Surán (1027 b.).

Ve finále bylo krásné zastoupení žen a to hned z jedné třetiny, i když, to byla, jasná záležitost můžu. A to především vítěze celého turnaje, který ve finále nedal absolutně nikomu šanci (243 + 247). Ale začneme od nejlepší ženy a celkově krásného čtvrtého místa, které obsadila výborně hrající Pavlína Maléřová (609,8 b.), která se ukázala v úvodu první rundy, třetí místo obsadil Peťa Bittala (610,3 b.), který o sobě dal vědět začátkem druhé rundy, druhý skončil Rosťa Píka (646,5 b.), který odstartoval zběsilou druhou rundu, no a vítěz, který ještě zběsileji odstartoval celý senior a završil to bláznivým finále, byl Rosťa Kala (700,2 b.). Mezi nejlepších šest hráčů se ještě protlačil pátý Ondra Surán (606 b.) a šestý Víťa Hasník (572,7 b.) Řeklo, by se, že finále mělo říz, ale měl ho celý dnešní senior.

Po čtvrtém turnaji série Senior Cup Tour ValMez je v čele i nadále Rosťa Kala (120 bodů) a nemění se pořadí ani na dalších dvou místech. Druhý je obhájce titulu Peťa Bittala (105 bodů) a třetí je v tuto chvíli nejlepší z žen, Jana Irglová (85 bodů), celková vítězka z roku 2018. Kompletní pořadí po 4. turnaji si můžete stáhnout ZDE. Znovu upozorňujeme, že z důvodu nuceného přerušení série, se do celkového hodnocení hráči počítá pouze jeho 6 nejlépe bodovaných turnajů.

Jsme rádi, že se nová verze Senior Cupu ujala, i když nevyhovuje 100% hráčů, ale bohužel nejde vyhovět úplně všem, což bychom rádi. Takže na závěr děkujeme všem zúčastněným a těšíme se zase za měsíc v našem Vašem Xbowlingu ValMez na další prázdninový senior. Přesné datum je 8. srpna 2020 a OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Senior Cup Tour ValMez – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb