Červnový Bowlingzone cup vyhrál Roman Dvořák

V Pardubicích se ve středu 25. června 2014 odehrál další díl ze seriálu bowlingových turnajů Bowlingzone cup 2014. Po kvalifikaci ,která se hrála na součet 4 her se odehrálo semifinále a to KO systémem. Nejlepší 3 hráči z každé rundy postupovali přímo do finále. Vzhledem k tomu, že turnaj odehrálo 25 hráčů a Vítěslav Květovský odjel, tak se přímo do finále také kvalifikoval Ota Gutwirth a Adam Vondráček.

Semifinále se hrálo na součet 2 her. Vítězové ze semifinálových bojů postupovali do finále,kde na ně čekala osmička hráčů, kteří do finále postoupili na přímo. Ve finále si s mazáním nejlépe poradil Roman Dvořák z Jaroměře, který celý turnaj vyhrál. Druhé místo obsadil další Jaroměřák Ivan Lank ml. Na třetím místě skončil Denis Kinc.

Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Petra Dologová. Nejvyšší nához turnaje 258 hodil Adam Vondráček. Nejlepším seniorem byl vyhlášen Stanislav Dohnálek.