Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Červnový Rubín open vyhrál Karel Hladík

V sobotu 5.6.2021 se v brněnské herně Bowling Darts Rubín odehrál Rubínový ,,open" turnaj po dlouhé době, kdy naše centrum bylo zavřené. Na úvod se připravil systém turnaje, kdy první tři hry se hrálo devítkou a následující tři hry desítkou. Turnaj měl 2 rundy a celkově se zúčastnilo 21 hráčů a hráček, a dokonce Mirka Růžičková, která se turnajů nemohla, dočkat si to dala hned dvakrát.

Jak to vše dopadlo? V ženské části na třetím místě skončila nová hráčka Lenka Kričinská, která si na turnaj odskočila z kuželkářského sportu, a její součet byl krásných 1044 bodů.

Druhé místo obsadila Anna Breiová s celkovým součtem 1050 bodů. Dostáváme se k nejlepší ženě, kterou se stala Mirka Růžičková s parádním součtem 1062 bodů.

Posíláme velké gratulace a doufáme, že se turnaj a atmosféra líbila.

V mužské části byla shoda na druhém a třetím místě. Shodný nához 1236 bodů nám předvedli Roman Čulák a Mira Dufek. Tady rozhodl vyšší nához a ten měl Roman, a to jak v devítce (kde mimochodem Roman předvedl nejvyšší nához turnaje a to 298 bodů), tak měl Roman vyšší nához i v desítce, a proto bral druhé místo a Mira Dufek je teda nakonec třetí.

Absolutním vítězem v mužské části i celého turnaje se stal s náskokem 159 bodů na dalšího v pořadí Karel Hladík! Karel mezi nás přijel poprvé, je to jeden z nejlepších bowlingových hráčů, s bohatou kariérou a o to víc nás těší jeho účast. Karel měl celkový součet 1395 bodů. Posíláme velkou gratulaci a doufáme, že k nám opět zavítáš.

Na léto připravujeme devítkové turnaje, leták už se připravuje a brzo budou veškeré informace. Na první turnaj, 19.6.2021, je již otevřena Obsazovačka, stačí kliknout ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb