Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Červnový Senior Open Division vyhrál Jiří Hindrák

Na mazání, které bude na ESBC v Berlíně, nepadala velká čísla a mnoho hráčů si na něm alespoň zpočátku vylámalo zuby a tak i pořadí po kvalifikaci na prvních místech bylo překvapivé.

Kvalifikaci vyhrál Radek Barkman, který jako jediný měl čistý průměr přes 200 a hrál výborně. Na druhém místě skončil František Brokeš a na třetím Miroslav Sejkora, který si přijel tuto sérii zahrát poprvé.

KO semifinálových duelech bylo jako vždy vidět mnoho ostrých soubojů a také výhry či prohry o jednu nebo pár kuželek. A samozřejmě také překvapení, kdy výše nasazený hráč prohrál s níže nasazeným. Tak třeba Jana Kocmanová „rozdrtila“ o jednu kuželku Alenu Brašnovou, Danuše Krejčová porazila Radka Štefla a to i když poslední hrou zahrála 115. Antonín Osička udolal Zdeňka Gregora až v poslední hře o 17 kuželek a postoupil do Divize A. A bylo se na co dívat i v jiných soubojích, ale nejlepší byl v semifinále nestárnoucí Miroslav Sejkora se součtem 660.

Ve finále Divize B hned od začátku nasadil vysokou laťku Roman Dvořák, a i když mu poslední hra nevyšla, tak s přehledem ve finále Divize B zvítězil.

Ve finále lepší Divize A to bylo o poznání vyrovnanější. Po první hře vedl Jiří Hindrák před Antonínem Osičkou, po druhé hře vedl Miroslav Sejkora před Jiřím Hindrákem. Ale nakonec hrou 222 si vítězství zasloužil Jiří Hindrák, pře Miroslavem Sejkorou a třetím Antonínem Osičkou .

Nejlepší ženou turnaje byla Anna Brokešová na celkově 5. místě  a také vytvořila nejvyšší nához žen, který má hodnotu rovných 200.  U mužů bylo nejvíce 243 a o to se ve finále postaral Jiří Hindrák.

Celoročnímu pořadí i nadále vévodí Vladimír Pitaš, Jiří Hindrák díky vítězství poskočil na 2. místo a na třetím je Jaroslav Turina těsně před Františkem Brokešem.

Další turnaj této seniorské soutěže se odehraje 17.7.2022 a přihlásit se můžete ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb