Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Chodovská devítka, 1. turnaj

První Chodovská devítka roku 2020 přinesla několik změn. Abychom zpřístupnili turnaj více lidem, snižujeme počet kvalifikačních her na 3, začínáme první rundu až v 11:00 a především zlevňujeme. Detaily můžete najít na našich stránkách.

Kvalifikaci vyhrát Antonín Matějka, a i když v druhé kvalifikační hře Pepa hodil absolutní nához 300, obsadil v ní až čtvrté místo. Za tuto třístovku si ale Pepa odnesl Bohemia demi sekt.

Ze semifinále všichni favorité až na Katku Strnadovou, která to ale měla těžké v souboji s Anežkou Lencovou, prošli celkem hladce do finále.

Finále zahájili Pepa s Anežkou kuriózně stejně (278) a všem utekli o parník. V druhé hře pak šlo jen o to, kdo bude z této dvojice první a kdo druhý. Lepší nervy prokázal ostřílený rovinář Josef Colon a zaslouženě zvítězil. Anežka Lencová tak obsadila druhé místo. Na bednu je pak doprovodil díky zlepšení v druhé hře Stanislav Semerák.

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční price money 500-300-200Kč.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 1.3.2020. Přihlásit se můžete na https://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1798&rand=1469849762. Celkový stav série najdete na https://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz

StSem & DuKo


Více zde: https://chodovskadevitka.webnode.cz/news/pepa-colon-zahajuje-vitezstvim/

Výsledky turnaje

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb