Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Chodovská devítka, 2. turnaj

Na druhé devítce tohoto roku hrané na Chodovském SBC se sešlo tentokrát pouhých 17 hráčů a tak všichni měli jistý postup do semifinále a první dva po kvalifikaci i jisté finále.

Kvalifikaci vyhrál s velkým přehledem a náhozem 707 Jakub Šarišský, a bylo jasné, že je jako obvykle horkým kandidátem na čelní umístění. Z druhého místa si jistotu finále pojistil slušným náhozem 650 Petr Vrba. Ti dva si semifinále zahráli jen aby nevyšli ze cviku a ostatní už museli do nelítostného trojčlenného KO. Nejkrutější bylo semifinále k Haně Matouškové, která nepostoupila ani s náhozem 424!

Finále nakonec rozhodovala až druhá hra, Vedení po první hře se sice ujala Katka Strnadová, ale nevydařená hra druhá ji poslala až na páté místo. Ostatní kandidáti hodili +/- stejně, a tak se v druhé hře začínalo prakticky od nuly. Nakonec kdo hodil přes 200 v druhé hře finále, byl na bedně!

Krásné třetí místo tak náhozama 198, 220 vybojoval Václav Zmatlík. Napínavý souboj o první místo prohrál favorit turnaje Jakub Šarišský a díky výkonům 197, 240 získal stříbro. Svůj nejlepší výkon a zároveň nejvyšší nához turnaje 265, za který si odnesl Bohemia demi sekt, si na poslední hru nechal David Dvořáček a spolu s první hrou 203 mu to dalo krásných 468, díky kterým zaslouženě zvítězil!

Všem medailistům gratulujeme!

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to už 29.3.2020. Přihlásit se můžete na https://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1798&rand=146984976Celkový stav série najdete na https://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz

StSem & DuKo

Výsledky

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb