Expres zprávy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

CNC Produkt nasadil k trháku v 3. HD sk. B

CNC PRODUKT

Letní Valašská Devítková liga pokračovala v Xbowlingu ValMez ve středu 14.7.2021. Svůj 3. HD si naplánovala skupina B a začátek večera byl více než dramatický. Nad Valašským Meziříčím se totiž přesně úderem 18. hodiny strhla bouřka, elektrika blikala jako na pouti u kolotočů a přívalový déšť si razil cestu skrz základy a stěnu do uličky u dráhy č. 6. Ovšem zásah Rychlé roty zafungoval a s malým zpožděním jsme se mohli vrhnout na ligové boje.

Nejlépe se třetí kolo povedlo lídrovi skupiny B, týmu CNC Produkt (22 b. – celkem 54 b.). Se zápasovou bilancí 5:0, kdy soupeřům pustil pouze 3 body, si v čele tabulky vytvořil slušný náskok 15,5 bodu. Po prvních dvou HD byla myšlenka, že by se vůbec kterýkoliv tým urval svým soupeřům o tolik bodů, vzhledem k vyrovnanosti tabulky, zcela zcestná. Týmu Za řekou (8,5 b. – celkem 38,5) se nepodařilo nenavázat na svůj vydařený výkon z minulého kola, v tomto skončil až pátý, ale celkově stále drží druhou pozici. Zato výkon Republiky (18 b. – celkem 33 b.) stoupá každým hracím dnem. Tentokrát to bylo druhé místo a v tabulce Republika opustila poslední šestou pozici, poskočila na průběžnou čtvrtou příčku a k postupu do Finále A ji chybí pouze 4,5 bodu. Tento bodový rozdíl v tuto chvíli hraje pro třetí Krocaní hněv (11,5 b. – celkem 37,5 b.), který byl třetí i v tomto večeru. Bohužel stále hlouběji se propadávají týmy, které po úvodním kole figurovaly mezi vedoucí trojicí. Na pátém místě je v tuto chvíli Barum Team (10 b. – celkem 33 b.) a na samé dno tabulky spadlo družstvo BC Valaši team (5 b. – celkem 29 b.).

A ještě zbývá rekapitulace statistik 3. hracího dne. Hráčem večera se stal Petr Roubalík (CNC Produkt) s průměrem 241,80 bodu a ziskem všech 5 bodů. O nejvyšší nához se postaral Ondra Trojek (Republika), když jako první v této skupině pokořil maximální možnou hranici, 300 bodů. Stejně, jako v minulém kole, musíme zmínit obě ženy, které se znovu zařadily do TOP hráčské desítky. Žanda Pořízková (Republika) byla pátá s průměrem 214,40 bodu a Janča Orságová (Za řekou) skončila osmá s průměrem 207,80 bodu. Obě týmové statistiky si tentokrát přivlastnil lídr skupiny, CNC Produkt, díky nejvyššímu náhozu 732 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 672,60 bodu.

Z třetího hracího dne LVDL skupiny B je to vše. Ke čtvrtému dějství se sejdeme opět za 14 dní, ve středu 28.7.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 3. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb