Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

CNC Produkt novým lídrem LVDL sk. A

Xbowling ValMez přivítal ve středu 27.7.2022 hráče skupiny A k již třetímu hracímu dni Letní Valašské Devítkové ligy. Bohužel, v důsledků zdravotních peripetií obsluhy centra, se zcela pozapomnělo na poskládání soupisky družstva BC Valaši team a tak se musel tento večer odehrát pouze v pěti mančaftech.

Věříme, že na závěrečný 4. HD se nám to již nestane a odehrajeme večer v plné palbě šesti družstev. Na výbornou vyšlo toto kolo týmu CNC Produkt (22 b. – celkem 57,5 b.). Zvítězil ve všech zápasech, soupeřům pustil pouze 3 body a katapultoval se na vedoucí pozici. Dosavadní zápasová bilance 14:1 jen stvrzuje postavení v tabulce. A pohled na tabulku nám již hodně napovídá, které týmy postoupí do Finále A, a které si zahrají Finále B.

Dosavadní lídr Barum Team (11 b. – celkem 49 b.) neměl tentokrát svůj den, ale i tak si bezpečně zajistil postup do Finále A, aktuálně z druhého místa. Velmi dobře a vyrovnaně si opět vedlo Zákulisí (16 b. – celkem 45 b.), druhý tým večera, a odrazilo atak svého soupeře o třetí místo, Tweeners (14 b. – celkem 34,5 b.). Rozdíl mezi těmito týmy je nyní 10,5 bodu a musel by se stát asi bowlingový zázrak, aby Tweeners proklouzli do bojů o postup na Ligu Mistrů. Svůj bodově nejúspěšnější večer zažil FF Team (12 b. – celkem 26,5 b.) a se svými soupeři tentokrát držel krok více než důstojně.

A ještě statistiky třetího kola. Hráčem večera se stal Lojza Horák (Tweeners) s pěkným průměrem 242,00 bodu, nejvyšším náhozem 275 bodů a ziskem všech 5 bodů. Stejný počet bodů pro své Zákulisí vybojovali také Zdeněk Vyoral a Lukáš Vávra. Ze dvou žen byla tentokrát tou lepší Jaruška Matochová (FF Team) s průměrem 213,80 bodu. Do týmových statistik se zapsali CNC Produkt a Tweeners společným nejvyšším náhozem 679 bodů a nejlepší celovečerní průměr 654,20 bodu byl již výhradně dílem CNC Produkt.

Z 3. hracího dne LVDL skupiny A je to vše. K závěrečnému 4. kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, ve středu 10.8.2022, začátek v tradiční 18:00 hodin. Díky všem za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou. Třeba na Letním poháru, v kterém nabízíme, jako každé prázdniny, speciální zvýhodněnou cenu.

Výsledky 3. HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez  

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb