Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Czech Open 2017 startuje již v sobotu...

Již v sobotu 1.7.2017 se rozběhne CZECH OPEN 2017. Ještě máme v pondělí volná místa pro české a slovenské hráče za SUPER cenu. Rundy se nám hezky plní, tak neváhejte s přihlášením. Včera byl již zveřejněn mazací graf a uvidíme, jak si s tímto modelem dlouhým 39 stop poradí hráči. Pro zabrazení stačí kliknout na odkaz níže.

Je to tady, přátelé. Největší mezinárodní bowlingový turnaj v naší republice, Czech Open 2017 klepe na dveře. Již příští sobotu, 1. červenece10:00 hod. bude zahájen 1. rundou. V loňském roce se turnaje zúčastnilo 204 hráčů z celé Evropy a dokonce až z Venezuely přijel i Giorgio Clinaz. Uvidíme, zda se na poslední chvíli opět neobjeví nějaký hráč ze zámoří. Počítáme, že i letos se počet startujících hráčů přehoupne přes celkový počet 200. Titul z roku 2016 přijede samozřejmě obhajovat Jaroslav Lorenc.

Pro české a slovenské hráče máme připravenou na pondělí 3.7.2017 SUPERAKCI, kdy jeden start bude stát pouze 500,- Kč, tzn. jako startovné na běžném turnaji. Těšíme se na Vás a kdo ještě váhá s přihlášením, má nyní skvělou nabídku. 

Důležité odkazy:

Oficiálních webové stránky CZECH OPEN 2017 – ZDE

Obsazovačka - ZDE

Mazací graf - ZDE

Online scoring - 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb